Prośba o poradę odnośnie zestawu komputerowego


(Tomasz Rozanski) #1

Witam, mam pytanie. Co sądzicie o zestawach komputerowych tego typu:

http://sklep.vobis.pl/produktinfo.aspx?symbol=-12033

Czy to rzeczywiście taka nowa technologia i wspaniały komputer, czy to tylko taki chwyt marketingowy?

Sprzedawca w sklepie zachwalał taki zestaw i twierdził, że za rok, dwa lata wszystkie komputery będą tak wyglądały…


(zciwo) #2

Ja bym takiego czegoś nie kupił :? Jakbym chciał wieżę, to bym ją kupił. Vobis zawsze ma wysokie ceny(tak naprawdę to nie wiadomo co jest w środku prócz karty graficznej), a za taką cenę kupisz bardzo dobry komputer.


(Zbych ) #3

Nie ma w tym kompie nic szczególnego poza obudową , secyfikacja kompa, opis bardzo “okrojony” cena średnio wysoka wydaje mi się że trzeba zapłacić tylko za wygląd , zależy co komu się podoba w zasadzie jest to normalny komp w innej obudowie , cena jak wczesniej napisałem średnio wysoka można byłoby się nawet skusić na tego kompa , a co do wyglądu kompów może nie za rok czy dwa ale kiedyś (jak narazie jest to komp w zasadzie tylko do internetu)

http://www.itdziennik.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=462&Itemid=2


(komin15) #4

Vobis to bardzo dobry i rzetelny sklep. Ma bardzo dobre komutery i nie pakuje ludzi w “bagno”. porównaj zestaw z Vobis i Media markt. W media zawsze musi być jakiś chwyt w Vobisie się z tym nie spotkałem. Nie mówi ze poleam ten zestaw Ale Vobis to uczciwi ludzie którzy znają sie na rzeczy.


(Michal Kolatek) #5

I w tym i w tym pakują części z odrzutu i ‘‘zasilacze’’ klasy codgen/tracer.

Moja opinnia na temat zestawu dziad 512 md 533 to prawie jak by nie było, płyta na via słabo, żal klawy by go opisać za 4000 można złożyć lepszy.

Tamta oferta to łapanie nieświadomych na nowego proca.


(komin15) #6

W Vobisie pogadasz powiesz co zamieżasz robić z kompem i ci dadza to co naprawde nie zbędene. A media markt zero kompetencji wciskają ci to co ci nie potrzebne żeby więcej zapłacić. Media markt żyje z lamerów.