Prośba o poradę w sprawie zakupu listwy zasilającej

Mam nietypowy problem. Otóż gdy podłączę laptopa do zasilania głośniki (Zewnętrzne - Tracer HiCube) zaczynają lekko potrzaskiwać. Początkowo myślałem, że to kwestia instalacji elektrycznej u mnie w pokoju, która nie była wymieniana od lat no i fakt - instalacja była w okropnym stanie no ale wymieniłem ją i od razu wyremontowałem sobie pokój. Niestety… nie pomogło :stuck_out_tongue: Oczywiście próbowałem też przeinstalować sterowniki i też nic. W końcu wpadłem na pomysł, że może to jest kwestia tego, że korzystam ze zwykłego przedłużacza bez żadnych bezpieczników, odszumiaczy itd. itp. W związku z tym chciałbym zakupić jakąś porządną listwę zasilającą. Nie bardzo się znam na listwach i nie chciałbym kupić jakiegoś bubla za nie wiadomo jakie pieniądze dlatego prosiłbym was o pomoc. Jedyne na czym mi zależy to długość kabla - 5m. Cena nie gra roli. Zaproponujecie coś? Najlepiej z komputronika.

Sugerując się ceną znalazłem coś takiego:

http://www.komputronik.pl/product/81134 … iazd_.html - tylko nie wiem czy potrzebuję aż 8 gniazd… :stuck_out_tongue:

http://www.komputronik.pl/product/80940 … ra_5m.html

Ta druga jest ok?

Osobiście używam filtra firmy LESTAR:

http://www.lestar.pl/products/mainsfilter/LF-2001A

długa gwarancja, parametry chyba całkiem przyzwoite - poszukaj na necie testów :slight_smile:

Witaj :slight_smile:

wystarczy taka

http://www.komputronik.pl/product/59476 … zarna.html

@

faktycznie może lepsza,a skoro nie musi być czarna,

tutaj opinie ma dobre tylko akurat wersja 1,5m

http://www.komputronik.pl/product/80941 … _1_5m.html

P.S

Mam nietypowy problem. Otóż gdy podłączę laptopa do zasilania głośniki (Zewnętrzne - Tracer HiCube) zaczynają lekko potrzaskiwać.

tylko jeśli o to chodzi to listwa Tobie tegoe nie wyeliminuje

Ubezpieczenie sprzętu jest bardzo zachęcające jednak zastanawiam się czy ta listwa firmy Acar nie jest lepsza jakościowo

andrewi , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Nie masz routera w pobliżu głośników? U mnie były trzaski jak router stał na subwoferze.

Router stoi dwa pokoje dalej.

Dodane 26.07.2012 (Cz) 10:08

@Gryf W jednym z komentarzy jest zapis o tym, że listwa pomogła komuś w podobnym problemie do mojego jeśli chodzi o szumy i trzaski w głośnikach. Wina leży ewidentnie po stronie zasilania bo dopóki laptop nie jest podłączony do prądu głośniki nie szumią.