Prośba o przetłumaczenie takstu

wiem że takie tematy są denerwujące, ale translate.pl nie działa ;/ niby znam angielski, ale mi to nie działa

o to ten tekst:

Now a days all of you look excited about Windows Vista Ultimate DreamScene which will allow you to play high-definition video content as your wallpaper. Dreamscene is only available for Windows Vista Ultimate users, but do you know that, you can play video as a wallpaper on your Vista Home Premium or Basic version or even on Windows XP also?

Download VLC Media Player and open any video in it.

Right click on the video and click on “Wallpaper”

That’s it. You have an animated wallpapers now!

If don’t see the wallpaper option:

Settings > Preferences > Video > Output Modules > Direct X

Check the Advanced Options box in the bottom right hand corner.

Check Enable Wallpaper Mode. Now when you right click on your videos, you should be able to see a Wallpaper option.

Video Looping:

Settings > Preferences > Playlist >Repeat All

For removing VLC from the taskbar

Settings > Preferences -> Interface -> Main Interface -> wxWidgets and uncheck Taskbar and enable Systray icon.

jutro ci przetłumacze dziisiaj już późno

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 19:18

albo wpisz “translator” w google

a ile zapłacisz za to tłumaczenie ?

jakby co to numer konta moge podać na pw :mrgreen:

no pls…nie żartujcie

ja ci przetłumacze za darmo ale poczekaj do jutra do 15.00. To nie jest takie ważne tylko jakaś instrukcja usuwania ikon z VLCa

sprawdz swoje GG

to bedzie jakoś tak

“aktualnie wszyscy z zafascynowaniem patrzą na Windows Vista Ultimate Dreamscrene, które pozwala odtwarzać wideo wysokiej rozdzielczości jako element tapety pulpitu.Program ten jest dostepny tylko dla użytkowników Windows Vista Ultimate, ale czy wiesz że, możesz odtwarzać filmy HD jako tapety w VIsta home premium, basic albo nawet w XP?”

reszta dotyczy tego jak skonfigurowac program VLC Media Player

:smiley:

steemm chodziło mi o tą 2 część :smiley:

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 19:58

znqjowmy juz mi przytłumaczył ;]

  1. sciagnij i zainstaluj VLC Player dla Windows

  2. uruchom VLC MediaPlayer, idz do Settings dalej do Preferences rozwin interfejs i kliknij na wxWidgets. w prawym dolnym rogu okna modul wxWidgets interface kliknij na Advanced options zeby zobaczyc zaawansowane ustawienia. nastepnie odznacz kwadracikTaskbar (zeby nie bylo odhaczony) w celu usuniecia nazwy VLC Playera gdy program jest uruchomiony.Zaznacz ikone Systray jesli chcesz umozliwic ikone Systray zamiast tego.

  3. nastepnie rozwin Video - Output Modules i wybiez DirectX. W prawym dolnym rogu oknaDirectX Video Output zaznacz Advanced Options w celu zobaczenia dostepnych ustawien.

  4. zaznacz kwadracik Enable wallpaper mode

  5. wybierz Playliste i zaznacz okienko Repeat current item

  6. gdy skonczysz nacisnij przycisk Save

  7. otworz i odtwarzaj video, ktore chcesz uzywac jako ruchoma tapete w VLC MediaPlayer

  8. jesli jeszcze nie ustawiles tego videa jako tla pulpitu kliknij prawym przyciskiem myszy na to wideo i kliknij na Wallpaper

  9. video lub film bedzie ustawione jako ruchoma tapeta tla pulpitu Dream Scene

Jesli nie skonfigurujesz VLC Playera do odtwarzania videa w kolko mozesz jeszcze to zrobic po odtwarzaniu video. Kliknij na View, wybierz Playlist. Zaznacz video o ktore ci chodzi i kliknij na Repeat One lub Repeat All jak pokazano ponizej

video musi byc w formacie MPEG AVI MP4 lub FLV albo skonwertuj video na ktorychs z tych formatow.

ponizej filmik pokazujacy jak to wszystko zrobic w WinXP.

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 19:59

nie kapuje tego…ustawiłem sobie…odtwarza się i gdzie niby kliknąć rzeby była tapeta??

Download VLC Media Player and open any video in it.

Right click on the video and click on “Wallpaper”

o w tym momencie o tym jest :mrgreen:

Tłumaczenie z translatora :x

:hahaha:

Można tak: http://www.angielskie.republika.pl/

Stronki, słowa, zdania, żaden problem.