Prośba o przetłumaczenie tekstu piosenki

Czy mógłby ktoś przetłumaczyć a angielskiego na polski ten tekst piosenki?

Coming up beyond belief 

On this coronary thief 

More than just a leitmotif 

More chaotic, no relief 

I'll describe the way I feel 

Weeping wounds that never heal 

Can the savior be for real 

Or are you just my seventh seal? 


No hesitation, no delay 

You come on just like special K 

Just like I swallowed half my stash 

I never ever want to crash 

No hesitation, no delay 

You come on just like special K 

Now you're back with dope demand 

I'm on sinking sand 

Gravity 

No escaping gravity 

Gravity 

No escaping... not for free 

I fall down... hit the ground 

Make a heavy sound 

Every time you seem to come around 


I'll describe the way I feel 

You're my new Achilles heel 

Can this savior be for real 

Or are you just my seventh seal? 


No hesitation, no delay 

You come on just like special K 

Just like I swallowed half my stash 

I never ever want to crash 

No hesitation, no delay 

You come on just like special K 

Now you're back with dope demand 

I'm on sinking sand 

Gravity 

No escaping gravity 

Gravity 

No escaping... not for free 

I fall down... hit the ground 

Make a heavy sound 

Every time you seem to come around 


No escaping gravity 

No escaping gravity 

No escaping gravity 

No escaping gravity 

Gravity (x4)

A czyja to piosenka??

Jak możesz to podaj tytuł i wykonawce

Pozdrawiam

Nie wiem kolega dał mi ten tekst żebym mu pomógł załatwić tekst po polsku. :?

Potrzeowałem 3 minuty aby znaleźć tytuł i wykonawcę.

Wykonawca: Placebo

Tytuł: Super K

Tłumaczenie zamieścił parę minut przede mną “lukaszczecin”, więc nie będę pisać 2 raz tego samego. W każdym razie, gdyby to tłumaczenie Ci nie wystarczyło, to już wiesz na jakie hasła Googl’ać.

Wygląda mi to na tłumaczenie Englisch Translatorem. Ten program to kompletna porażka jak widać !!

Tutaj jest tłumaczeie tej piosenki ;).

I dlatego post z takim “tłumaczeniem” zaliczył Kosmos :stuck_out_tongue:

Podnoszenie się poza wiarą Na tym (to) *coronary* złodziej Więcej niż po prostu (dopiero co) *leitmotif* Większa ilość (bardziej; więcej) *chaotic*, żadnej ulgi (pomoc) będę opisywać drogę (środek) czuję Płakanie ran co (żeby; który) nigdy leczą (leczyć się) Może *savior* jest dla prawdziwego Albo są wy po prostu (dopiero co) moja siódma pieczęć? Żadna niepewność, żadnej zwłoki Wy nadszedł (nadchodzić) po prostu (dopiero co) lubią specjalny *K* Po prostu (dopiero co) lubić (jak; podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) połykam połowę mojego *stash* JA nigdy kiedyś brak (potrzeba; potrzebować; chcieć) ponosić klęskę (klęska) Żadnej niepewności, żadnej zwłoki Wy nadszedł (nadchodzić) po prostu (dopiero co) lubią specjalny *K* Teraz wy jesteście tylne z *dope* popyt jestem na obniżaniu się (zanurzanie się) piasku Powagi Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia) powagi Powagi Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia)… Nie dla wolne (bezpłatny) spadam na dół… Uderzenie (sukces) podstawa (ziemia) Wyrabiają ciężki dźwięk Za każdym razem wy wydajecie się przychodzić będę opisywać drogę (środek) czuję Was jesteście moimi nowymi *Achilles* pięta Może ten (to) *savior* jest dla prawdziwego Albo są wy po prostu (dopiero co) moja siódma pieczęć? Żadna niepewność, żadnej zwłoki Wy nadszedł (nadchodzić) po prostu (dopiero co) lubią specjalny *K* Po prostu (dopiero co) lubić (jak; podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) połykam połowę mojego *stash* JA nigdy kiedyś brak (potrzeba; potrzebować; chcieć) ponosić klęskę (klęska) Żadnej niepewności, żadnej zwłoki Wy nadszedł (nadchodzić) po prostu (dopiero co) lubią specjalny *K* Teraz wy jesteście tylne z *dope* popyt jestem na obniżaniu się (zanurzanie się) piasku Powagi Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia) powagi Powagi Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia)… Nie dla wolne (bezpłatny) spadam na dół… Uderzenie (sukces) podstawa (ziemia) Wyrabiają ciężki dźwięk Za każdym razem wy wydajecie się przychodzić Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia) powagi Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia) powagi Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia) powagi Żadnego ocalenia (możliwość uniknięcia) powagi Powagi (*x4*)