Prośba o spowolnienie filmu

Jak w temacie - chodzi mi o te 2 filmy:
film
film2
zwolnić o 75% oraz o 100% (oba) bez straty na jakości do formatu avi lub mp4

To spowolnienie YouTube do 25% jest nieoptymalne (wiem dźwięk może dziwnie brzmieć) - nie chce mi się liczyć czy nie jest może wciąż za szybkie.


Chyba jeszcze nikt nie wymyślił jak na siłę przywrócić Flasha jak praktycznie go wyłączono na amen na Youtube.

no dobra tnie się trochę - ale wciąż jest trochę za szybko - ustawiłem na 0.25 i nie da się już wolniej :confused:

Może komuś się będzie chciało pobrać z 586 MiB i potem wrzucić niewiele więcej na jakiś hosting.

no dobra a jest jakiś sposób na spowolnienie tego w camatsia studio 8 ale bez starty na jakości?
bo ja próbowałem tam zwalniać ale jakość spadła :confused:

Mogę się pobawić w virtualdub czy on dobrze poklonuje klatki i nie obniży jakości.

Film się mi pobiera w minutę (Full HD 60 FPS).

ok dzięki

Na razie idzie mi jak koń pod górkę, bo muszę do VirtualDub kodeki, bo wideo zakodowanie kodekiem h264 (tak sobie pobrałem :mage:) .


Może coś z głębią bitową / paletą barw np. dwa razy była przeliczana / konwertowana to spadła


W VirtualDub nie wdziałem obrazu, chyba coś źle poinstalowałem wg instrukcji, a jak próbowałem w Avidemiux to chyba nie robiłem dobrze, bo nawet chyba było szybsze lub ucięło film do 6 minut.

Wadą jest że w obu czytałem że dźwięk bym musiał obrobić np. w Audacity (ale to akurat najłatwiejsze).

Chyba nie dam rady pomóc.

na dźwięku mi nie zależy, ale chyba znalazłem rozwiązanie, dam link może ktoś kto będzie mieć podobny problem, może skorzysta.
klik
dzięki za dobre chęci :wink:

1 polubienie