Prośba o spowolnienie filmu

Czarów nie używałem
“Easy Youtube Video Downloader Express” teraz zainstalowałem

film na dysk pobrałem (720p)

i w VLC otworzyłem… i… działa :innocent:

edit
z tym, że trzeba oczywiście spowolnić odtwarzanie

edit2
Hahahaha, czyli standardowa odpowiedź w IT: “u mnie działa” :wink::wink::wink:

Dzięki.
Wykorzystam każdy sposób :wink:
A chwila może jeszcze inaczej.
Czy jest program, który umożliwia w czasie rzeczywistym zwalniać/przyspieszać film w płynny sposób?
O wartość wpisaną w jakimś tam polu?

Może SMPlayer podoła

Zaraz przetestuję
Może być, nie jest najlepszym rozwiązaniem ale nie będę zrzędził już.
Dzięki
I tak metoda luscx_pl - pobranie i spowolnienie x razy jest brana pod główną uwagę, wykorzystam różne metody i jakoś dam sobie radę dalej sam :wink:

Dopiero teraz zauważyłem

Tak jak masz napisane :slight_smile:

Należy wprowadzić „zezwalaj na wklejanie” poniżej (nie trzeba zatwierdzać enterem), aby umożliwić wklejanie.

Firefox domyślnie chroni cię żebyś nie wklejał do konsoli co popadnie :smiley:

Albo jeszcze prościej, musisz napisać słownie tam gdzie masz miejsce
zezwalaj na wklejanie

Zmiana będzie w momencie wpisania w konsole jakby co

tylko wpisałem bez zatwierdzania potem wkleiłem co było tu wspominane i wywala komunikat:
Uncaught SyntaxError: unexpected token: identifier
Zablokowano żądanie do zasobu innego pochodzenia: zasady „Same Origin Policy” nie pozwalają wczytywać zdalnych zasobów z „data:text/plain;base64,Cg==” (żądanie CORS inne niż HTTP).

J***c konsole xD nie mam do tego głowy.

To co wkleiłeś nie ma żadnego związku i komenda powinna zadziałać :slight_smile: tak jak u mnie na screenie to tylko rzeczy które blokuje przeglądarka abyś nie był śledzony :slight_smile:

Użyj może tego w Firefox:

Chyba polski dodatek lub “słowiański” (np. czeski/słowacki/rosyjski/chorwacki?)

W ustawieniach dodatku można wymusić by próbował spowalniać do “0,1” = pole “minimalna szybkość” z np. 0,25 zmieniasz na 0,1 i sprawdzasz.

Z wad, że trzeba klikać na ikonę dodatku by spowalniać/przyśpieszać lub robić zapętlenia/mute/przeskoki w przód i tył - jak nie skonfigurujesz skrótów klawiaturowych pod siebie.

PS. Firefox nie odtwarza dźwięków na prędkości/szybkości poniżej 0.3 a kiedyś nawet poniżej 0.4.

Wysłałem na priv linka do pobrania. @P_I_W_O

Dzięki człowieki. :smiley:

@P_I_W_O
Chyba spóźniłem się na tę dyskusję, ale z tego co zrozumiałem, że szukałeś prostego sposobu na spowolnienie filmu. Ja to robię przy pomocy edytora wideo shotcut. We właściwościach pliku obniżam prędkość, która standardowo na początku wynosi 1,0 i zmniejszam odpowiednio do wartości poniżej 1,0 oraz zaznaczam “pitch”. I zapisuję. Zwolnione tempo wychodzi dobrze, jedynie dźwięk doznaje zniekształcenia, ale to naturalne.

Nie wiem co cię tak śmieszy… To, że chcę pomóc, czy to, że mam drewnianą kartę graficzną?

No raczej trzeba by macOS i DaVinci Resolve?

Albo czas na wrzucanie pliku co będzie 2-4 razy większy niż skompresowane Full HD z YouTube.

Nie, po prostu sobie przypomniałem jak sam renderowałem filmik 15 minutowy :smiley: i jak cały czas słyszałem ile to jeszcze może trwać, przecież to tylko jedna zmiana :smiley:

Aczkolwiek sposób z VLC lub przez konsole uważam n razy lepszy, bo nie musisz przerenderować całego filmu, ewentualnie chyba dało, by się też szybciej przez ffmepg bez renderowania zmienić fps ale nie wiem jak wiec nie jestem pewien.