Prośba o spowolnienie filmu

Czy ktoś może spowolnić mi film?
Próbowałem już sam ale zawsze pod koniec soft się zawiesza i nic dalej. (open shot video editor), spowolnić i mi wysłać w wiadomości na priv za pomocą wetransfera lub jakiegoś innego serwera typu warez. Spowolnić film 4 razy oraz 8 razy - 2 wersje. Chodzi mi o ten film.

Przy odtwarzaniu na youtube, klikasz “Ustawienia” (zębatka) i wybierasz “Prędkość odtwarzania”

obraz

edit
albo… na przykład

Uruchamiamy VLC.
Z menu wybieramy Plik->Otwórz strumień w sieci

obraz

W zakładce Sieć–>Podaj adres URL sieci
wklejamy adres tegoż filmu na Youtube

obraz

i klikamy “Odtwarzaj”

Potem przechodzimy do menu
Odtwarzanie–>Prędkość–>Zwolnij bądź Wolniej
(likamy nawet kilkukrotnie aby uzyskać odpowiednią prędkość odtwarzania)

obraz

edit2
Przy odtwarzaniu bezpośrednio z Youtube możemy spowolnić jedynie do 0,25x
obraz
natomiast drugi sposób pozwala uzyskać mniejsze prędkości.

Renderuję :smiley:

Za 3h powinno być gotowe, wyślę Ci na pv.

Sposób z vlc nie działa :(, a robiłem jak napisałeś…
Czekam na lucasx_pl
Dzięki za każdą pomoc :slight_smile:

VLC czasem wywala się na próbie odtworzenia YouTube (i raczej trzeba by dobrze dziennik zmian sprawdzić czy były próby poprawy stabilności dla odtwarzania filmów z YouTube).

mam najnowszy vlc i dalej lipa :confused:
poczekam na lucasx_pl
wolę mieć to na dysku przez jakiś czas już zwolnione

U mnie śmiga aż miło. Szczegóły błędu można znaleźć w dzienniku.

jakim dzienniku? nigdy tego nie robiłem z tond moje pytania, które mogą wydawać się retoryczne, po za tym jak znajdę ten dziennik to co dalej?

nie moje z neta

taki

Dobra udało się z vlc, mimo to czekam na lucasx_pl

Pffff hahaha mało padłem :smiley:

document.querySelector('video').playbackRate = 0.1;

Masz wpisz do konsoli. powyżej to film będzie 10 razy wolniej :slight_smile: Magia HTML5

Nie znam się na konsoli, i nie mam pojęcia co masz na myśli - mam otworzyć nową kartę? czy jak?
Jak już dajesz radę to wyjaśnij krok po kruku jak to zrobić żeby uniknąć tego typu pytań. :slight_smile:
Wciąż czekam na lucasx_pl

Jeżeli masz np. Firefoxa wchodzisz w karte youtube z tym video
Klikasz F12, zakładka konsola (console w google) i tam wklejasz czy przepisujesz tą linijkę i enter


Jak masz przed tym jakieś żółte czy czerwone jak na obrazku to zignoruj, to po prostu wtyczki anty śledzące, lub sugestie co google powinno poprawić :slight_smile:
No i jeszcze musisz kliknąć play jeżeli wcześniej nie odpaliłeś

Firefox daje taki komunikat:
Ostrzeżenie: należy zachować szczególną ostrożność podczas wklejania rzeczy których się nie rozumie. Takie treści mogą potencjalnie pozwolić atakującemu na kradzież Twojej tożsamości lub przejęcie kontroli nad Twoim komputerem. Należy wprowadzić „zezwalaj na wklejanie” poniżej (nie trzeba zatwierdzać enterem), aby umożliwić wklejanie.
Pojęcia nie mam co mam z tym zrobić - trochę jak typowa blondynka lub osoba która pierwszy raz w życiu, używająca komputera. Ale cóż najwyraźniej tak już mam xD

Przed chwilą sprawdziłem na vlc ponownie i bez problemu poszło.
Z ciekawości zainstalowałem Potplayer i również zadziałało.

Menu Potplayer–>Otwórz–>Otwórz adres

Potem
Menu Potplayer–>Odtwarzanie–>Szybkość odtwarzania–>Zmniejsz szybkość odtwarzania

Jednak w Potplayer minimalna szybkość odtwarzania to 0.2x

Dobrze - każda rada się może przydać. Ale ja potrzebuję mieć to na dysku. Gdyż nie zawsze mam dostęp do neta/swojego kompa innymi słowy mieć to nie tylko na dysku ale i na pendrivie. Czyli Opcja lucasx_pl jest najlepsza.
Jednak dzięki za każdą pomoc.
:wink:

:thinking: a nie można pobrać z tuby i odtwarzać wolniej?

No właśnie nie, jak już wspominałem na początku próbowałem różnych czarów i nic nie jest tak dobre jak spowolnienie filmu przez jakiś program.

Uruchamiasz według metody wyżej filmik dziesięć razy, czy ile tam chcesz zmieniając parametr 0. 1 wolniej i nagrywasz go jakimś programem do przechwytywania, albo systemowym przechwytywaniem pulpitu w Windows 10 i masz już go na dysku.
Komunikat Firefoxa podczas wprowadzania polecenia oczywiście ignorujesz.
Windows 10 narzędzie do nagrania pulpitu.
https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Jak-nagrac-zawartosc-ekranu-w-Windows-10-bez-dodatkowych-programow

Co z tego że ignoruję jak nic się wkleja, a jak wpisuję to zanim zatwierdzę firefox zapobiega przed dokończeniem wpisu - kasując go…
Spróbuję ponownie bo może coś źle wpisałem