Prośba o sprawdzenie loga

Witam!

Ostatnio na moim komputerze próbują zainstalować się Trojany, program antywirusowy ( ArcaVir 2005) pokazuje min.:

Trojan Small.Mn

Trojan Agent.22.D15

Trojan.Downloader.Small.Cbe

Trojan.Proper Agent.Abu

Pojawił się również komunikat na pulpicie “spyware infection”, a w pasku obok zegarka czerwona ikonka z białym krzyżykiem.

Mój Log:

Będę bardzo wdzięczny za informacje co mam dalej z tym począć.Pozdrawiam serdecznie.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Zastosuj Usuwanie tapety SpySheriff

LSP-Fix usuniesz wpisy 010 TU opis działania :stuck_out_tongue:

Na początku chciałbym powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Na żadnym z forum, na których zadawałem pytanie nie uzyskałem tak szybko odpowiedzi jak tu, dodatkowo w sposob prosty i bez zbednych zaglebien. Pełen rispekt! !!

Ponieważ nie oczekiwałem na szybką odpowiedź postanowiłem sam po swojemu troche rozwiązać problem. Usunałem po prostu wszystkie programy i podejrzane pliki, jakie zainstalowały mi sie wczoraj, gdy moja dziewczyna kliknela link na gg. Usunałem dodatkowo wpisy dortyczące tych programów, z tapetką sobie tez poradziłem ( ciężko było by nie trafić do postu o usuwaniu tapet :-)). A jeśli chodzi o log, wygląda tak:

Jeszcze tylko usunę ten jeden wpis(przedostani o którym mówiłeś), bo nie mogłem sobie z nim poradzić. Wszystko do tej pory działa poprawnie. Jeszcze raz dzięki serdeczne!!!Jakbym cos przeoczył, to prosze o wskazówki.

PS. A moja dziewczyna już wie, że takich linków się nie klika…:wink:

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet6_98.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish