Prośba o sprawdzenie logów FRST i rady dot. optymalizacji

Cześć,

Od dłuższego czasu nosiłem się z założeniem tematu, byłbym wdzięczny za sprawdzenie logów pod kątem potencjalnej infekcji i ewentualnych przyczyn przymulenia komputera. Byłbym również wdzięczny za jakieś rady, które pozwolą zoptymalizować działanie komputera - zmiany obecnie używanych programów/aktualizacje/oczyszczanie.

FRST
Addition
Shortcut

Pozdrawiam.

2 polubienia

Cześć,
Plik naprawczy w przygotowaniu.
Pozdrawiam

1 polubienie

Nie ma infekcji. System można oczyścić.

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST
    „Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie, nie należy go stosować na innym komputerze”
    fixlist.txt (3,2 KB)

  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.

  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.

Odinstaluj

NVIDIA GeForce Experience

Sprawdzanie kondycji komputera z systemem Windows (jeśli nie masz zamiaru uaktualniać do win 11)

Pozdrawiam

2 polubienia

Po zrobieniu wszystkich czynności przesyłam raport z wynikami.

Fixlog

Pozdrawiam.

1 polubienie

Dziękuję, system czysty.
Czy jest poprawa?

1 polubienie

Masz dysk SSD, możesz wykonać defragmentację oraz instrukcję zawartą na mojej stronie lub blogu na portalu DP

1 polubienie

Dzięki za pomoc, wszystko najpewniej wyjdzie w praniu niemniej jednak udało się odzyskać kilka GB po czyszczeniu plików tymczasowych zatem to napewno duży plus.

Jeszcze raz dziękuje za pomoc i w wolnej chwili być może wstawię w oddzielnym temacie logi z komputera dziewczyny, gdzie tez przydałoby się spojrzenie okiem eksperta :slight_smile:

PS. Czy jest konieczne jakieś czyszczenie po FRST? Czy wystarczy zwykle usunięcie programu?

Pozdrawiam

1 polubienie

Delfix jest przestarzały.

Nazwę pliku FRST można zmienić na unistall i też posprząta po sobie.

Też tak można.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.