Prośba o sprawdzenie logów FRST oraz porady do formatowania komputera

Cześć, czy mógłbym prosić o sprawdzenie logów z FRST? Chciałbym się upewnić czy wszystko jest w porządku (mam troche paranoje) @iJuliusz

Mam w końcu czas żeby zrobić format komputera oraz zainstalować nowy system. Stąd też pytanie: czy jest coś o czym powinienem wiedziec zanim to zrobie? Nigdy samemu nie formatowałem komputera, każda porada jest mile widziana. Zamierzam zainstalować Win10 z pendrive oraz całkowicie sformatować przed tym komputer.

Przy okazji: Czy korzystanie z Malwarebytes jest bezpieczne? Jakiś czas temu podobno mieli jakiś problem z hakerami.

Z góry przepraszam jeśli pytanie o format jest w niewłaściwym dziale, jeśli tak jest to utworze pytanie we właściwym.

Logi:
FRST.txt (42,0 KB)
Addition.txt (51,2 KB) Shortcut.txt (46,1 KB)

Jak sobie wyklikasz “czysta instalacja windows 10” to w sieci znajdziesz sporo instruktażowych filmów jak to zrobić łącznie z formatem w trakcie… Obraz mówi więcej niż słowo.
Masz tez pudło z nienajgorszym sprzętem więc na twoim miejscu zainwestowałbym w dodatkowy dysk SSD wyłącznie na system i aplikacje zaś dane i ewentualne “obrazy systemu” były by na tym drugim. I tu również sa filmy jak to zrobić by nie wpaść w pułapkę zdublowania systemów.
Co do frst to tu jakiś plik naprawczy można zrobić.
Co do malwarebytes. Nie widzę przeszkód choć ja sam używam Defendera. Od jakiegoś czasu jego wykrywalność plasuje go w czołówce AV ale Kasperskiego (płatny) jak na razie nic nie przebije w testach standardowych a przede wszystkim rozszerzonych.

Dziekuje. Co do naprawczych to chodzi bardziej o jakieś niepotrzebne pliki itp. czy tez jakieś złośliwe oprogramowanie? Co do pliku to trzeba poczekać na iJuliusza prawda?

Witaj.

Nie trzeba pliku naprawczego, gdyż nie ma infekcji

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

Czyli wszystko jest w porządku? Dziekuje serdecznie