Prośba o sprawdzenie logów

FRST.txt (66,3 KB) Shortcut.txt (130,6 KB) Addition.txt (88,9 KB)
Witam, mój komputer długo nie był czyszczony i nazbierało się na nim trochę syfu. Przy odpalaniu chroma odpala mi się sama inna przeglądarka w nim, próbowałem czyścić Malwarebytes oraz adcleanerem i wyszło ponad 1000 różnych plików. W związku z tym chciałem zapytać się czy ktoś miałby możliwość sprawdzić czy na komputerze nie ma czegoś bardziej niebezpiecznego.

1 polubienie

Witaj @Callandor na Forum DobreProgramy

  1. Strony uruchamiające się z Chrome usuniesz przywracając ustawienia
    Jeśli masz zakładki zapisane w Chrome to wyeksportuj je.
    Przywracanie ustawień:
    Ustawienia -> Zaawansowane -> Resetowanie komputera… -> Przywróć ustawienia domyślne
  2. Zerknij do katalogu C:\ADWCleaner\Logs i wstaw najnowszy (ostatni) plik wynikowy
  3. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Bartek\Downloads
    fixlist.txt (41,1 KB)
    “Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie, nie należy go stosować na innym komputerze”
  4. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  5. Po restarcie wklej plik wynikowy.

Pozdrawiam serdecznie

1 polubienie

Dzięki za szybką pomoc! :smiley: Nie byłem pewien o który dokładnie plik z sdwcleanera chodzi więc wstawiam oba, ten z C o minutę starszy AdwCleanerS00.txt (4,2 KB) AdwCleanerC00.txt (3,9 KB) FRST.txt (57,4 KB) Shortcut.txt (92,3 KB) Addition.txt (78,5 KB) Z tego co widzę jakieś pliki związane z hamachi zostały usunięte, może dzięki temu będzie dało się zainstalować je ponownie (powywalałem ze wszelkim rejestrów, logów gdzie tylko widziałem ale wciąż wykrywało że jest na komputerze)

Dziękuję.
Brakuje jeszcze pliku fixlog.txt z katalogu C:\Users\Bartek\Downloads

Fixlog.txt (98,3 KB)

Dziękuję.

Zrób skan ESET

  • Pobierz ESET Online Scanner
  • Uruchom z Uprawnieniami Administratora
  • Program pobierze Aktualizacje modułu skanowania
  • Automatycznie rozpocznie się Szybkie skanowanie
  • Gdy wykryje jakiekolwiek zagrożenia zapisz raport
  • Program zapyta o Wersję próbną odznacz i wyłącz
  • Udostępnij plik raportu

Napisz czy poprawiło się działanie komputera.

raport.txt (962 bajty)

Wydaje mi się, że działa sprawniej (szczególnie przeglądarka śmiga). Dzięki za pomoc

Jeśli System odzyskał sprawność, zastosuj DelFix Zaznacz Remove disinfection tools i kliknij Run.
Zaznacz post, który rozwiązał Twój problem. Wystarczy jeden :wink:
obraz

W razie kolejnych kłopotów z komputerem, pisz :+1: