Prośba o sprawdzenie napięcia na zasilaczu

zmierzyłem napięcie na zasilaczu i proszę Was o opinie. pomiaru dokonywałem w różnych wtyczkach na dysku, napędzie cd, i na luzie oto wyniki

normal (przeglądarka + Windows media Player)

3.3v - 3.29

5v - 5.05 / 5.03 / 5.02

12v - 12.30 / 12.31 / 12.29

stres (program do obróbki dźwięku)

3.3v - 3.29

5v - 5.06 / 5.05 / 5.04

12v - 12.27 / 12.26

zasilacz jest OK?

Nie masz co sie martwic wszystko w najlepszym porzadku

no to ja już nie wiem co z tym moim kompem jest ze się ciągle resetuje, bs i inne cuda :confused: jutro przychodzi mi nowy dysk jak te zawirowania nie ustana to wywalę go przez okno :slight_smile:

Blue screen?

Jeśli tak to sprawdź co powoduje błąd szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

Bluescreeny w losowych momentach? Jeśli tak to podejrzenia kieruj na pamięć RAM, przetestuj ją memtestem.

http://www.poradykomputerowe.pl/sprzet- … est86.html

temat moich problemów jest dość zawiły. jakieś 6 miesięcy temu miałem problem z bluescreenami restetami itp. błędy w memtescie wyskakiwały na wszystkich kościach a wiec postawiłem na płytę wysłałem na reklamację dostałem nową, po zamontowaniu nadal to samo, a wiec postanowiłem kupić jednak inne kości i kupiłem 4gb kingstona co się okazało awarie kompa ustały. Pięknie było przez ten jakiś czas aż do teraz, no więc znowu postanowiłem kupić nowe kości z myślą ze znowu w ten prosty sposób rozwiąże problem, ale nie tym razem nowe kości nic nie dały. teraz zrobiłem format i jak by trochę dokuczliwe resety ustały, ale nadal występują. Jutro przychodzi mi nowy dysk SSD który i tak miałem zamiar kupić tylko nastąpiło to nieco szybciej, i zobaczymy. bo reasumując mam nową płytę, nowe kości, zasilacz jest ok, grafika zintegrowana, został mi dysk i procesor. i przez noc sprawdzę te kości jeszcze.