Prośba o sumę kontrolną msdn

Witam, kupuję jutro laptopa z zainstalowanym win7. Oczywiście recovery z toną syfu. Ściągam właśnie obraz iso win7 HP 32 bity i mam zamiar przy instalacji użyć seriala z naklejki. Z Vistą na starym lapku robiłem identycznie i wszystko działa idealnie.

Teraz prośba, ściągam właśnie iso, kopia niby idealna z msdn/technet. Dla pewności prosiłbym o podanie sumy kontrolnej znajdującej się na msdn, ja niestety nie mam dostępu. Wersja to windows 7 Home Premium 32 bit polish.

[Windows 7 Home Premium, Retail (pol) x86]

Dziękuję i pozdrawiam

File Name: pl_windows_7_home_premium_x86_dvd_x15-65756.iso

Date Posted (UTC): 8/28/2009 10:11:53 AM ISO/CRC: CDE68550

SHA1: B4476534DA7CE53EFC9E658AF082BCA0654E9411

Sprawdziłem i wszystko się zgadza:) Dzięki bardzo!:slight_smile:

Raczej wątpię czy uda Ci się aktywować wersję z MSDNAA zwykłym kluczem OEM’owym.

Teoretycznie nie powinno to przejść, bo np w przypadku Visty z MSDN/technet można aktywować tylko kluczami z MSDN/technet oraz kluczami z wersji z FPP natomiast klucze OEM z naklejek nie działają przy aktywacji i system nie aktywuje się przez internet, chociaż nieraz przechodzi aktywacja telefoniczna. Osobną sprawą jest to, że instalacja takiej wersji z kluczem OEM to jest raczej działanie niezgodne z licencją.

Macie rację, aktywacja nie powiodła się.

Przypomniałem, że w przypadku Visty ściągałem, już nie pamiętam z jakiego źródła obraz iso z wersją oem z wbudowanym sp1 i poszło bez kłopotów. Czyli wychodzi na to, żebym pożyczył od kumpla oryginalny dysk z 7ką, home premium oem, zrobił obraz iso i instalował na moim kluczu? Ewentualnie zassanie kopii 1:1 oemowej wersji HP? Tak samo jak w przypadku Visty?