Prośba o wprowadzenie banów na SB

Po tym co ostatnio można zaobserwować na SB młodzi użytkownicy komputerów spamują linkami do swoich tematów udając, że nie widzą tekstu (Proszę nie spamować linkami do swoich tematów na SB. SB nie służy do rozwiązywania problemów, od tego jest forum!) optuje za - Nie widzisz czerwonego napisu i dajesz linki do tematu BAN TYGODNIOWY - Recydywa - Dwa Tygodnie BANA a, gdyby człowiek nadal byłby uparty, to Ban na calutki miesiąc.Jeśli jest to nie możliwe, to proszę o wprowadzenie klatki dla nowych użytkowników.Nowi użytkownicy mogliby pisać swoje posty, lecz przez np. 2 tygodnie nie mogliby napisać nic na SB.

Są bany  na SB  nie trzeba niczego wprowadzać. 

 

forest2014  a może bany  dla tych,  co nie czytają regulaminu i nie wiedzą  co można zamieszczać  w sygnaturze a czego nie ??

 

:twisted:  :twisted:  :twisted:

forest2014 na początek proponuję abyś sam zaczął przestrzegać regulaminu i przy okazji dokonał korekty swojego postu zgodnie z wytycznymi w nim zawartymi.

Jeżeli Moderacja dawałaby Bany na SB wtedy młodsi użytkownicy nie wchodziliby wam na głowę.Panie  rgabrysiak możesz mi uświadomić co w moim poście jest niebyt w porządku lub w tytule.A co do sygnatury cytując regulamin:

 

W podpisie nie wolno umieszczać linków, aliasów, tekstów, grafik apletów etc., prowadzących do stron domowych, for internetowych, komercyjnych, łamiących regulamin Forum oraz stron przynoszących profity Użytkownikom (aukcje internetowe, ogłoszenia, gry internetowe np. Bitefight etc.). Zezwala się na umieszczanie linków do stron organizacji non profit (np. Pajacyk etc.), użyteczności publicznej lub akcji (np. Bykom Stop). W innych przypadkach Użytkownik powinien skontaktować się z Administratorem lub Moderatorem w celu uzyskania zgody na zamieszczenie linka do innych serwisów.

 

Więc jest możliwość mieć link, które nie prowadzą do stron organizacji non profit (np. Pajacyk etc.), użyteczności publicznej lub akcji (np. Bykom Stop).

 

Mój link prowadził do zespołu niemieckiego, więc to był inny serwis.

Hej,

Tak, to był inny serwis - ale o wydźwięku komercyjnym. Swoją drogą swój otwierający post też musiałbyś poprawić - dla pomocy dodam, że kolor czerwoy jest zastrzeżony dla administracji.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wiem, że kolor czerwony jest dla moderacji, lecz cytowałem pewne zdanie, które powinno być jak oryginał.

Hej,

Czerwony to kolor administracji. Jakiekolwiek jego użycie jest niezgodne z regulaminem. Ostatni więc raz proszę o jego zmianę.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A nie jest czasem tak, że mając choćby jedno ostrzeżenie, zablokowany jest dostęp do shoutboxa?

Nie w tym skrypcie, IPB ma własne prawa dla SB.

 

Banujemy “ślepotę” regularnie, nie wiem po co ten temat…

Jedynie Tomick może coś zmienić, minimum postów aby pisać na SB.

W poprzednim też standardowo tak nie było, zostało to dopiero wprowadzone przez administrację. Dziwne, że z tego zrezygnowano.

Gdybyście banowali ślepców jak twierdzicie osoby nie do widzące nie wchodziłyby wam na głowę

To już jest sprawa Moderatorów, masz dwie opcje: 1- zgłaszasz na PW delikwenta do obecnie aktywnego Moda. 2- Omijasz SB, skoro tak Ci to przeszkadza.

Gdybyśmy banowali  “ślepców”, Ty również  miał  byś już dawno  bana   :stuck_out_tongue: i nie  wchodził  byś  nam  na głowę   :stuck_out_tongue:

Niech to będzie puenta Forest o tym pamięta.