Prośba o wycene kompa

Tak jak w temacie oto konfiguracja :

  • Procesor AMD Athlon 64 4200+ x2 sock. AM2

  • Płyta główna Gigabyte GA-M55S- S3 sock. AM2

  • Pamięć DDR2 512 MB Pc-667

  • HDD WD Cavair 250GB 7200rpm

  • Grafika Galaxy GeForce 7600GS 256 MB 128 BIT

  • karta muzyczna Realtek High Definition Audio

na moje oko jakieś 2k byś dostał :wink:

sprzęt jest dobry , dokupić tylko ramu :wink: ja bym nie sprzedawał

nie sprzedawaj - kup 1-2 GB RAM’u i możesz śmigać no i w przyszłości zmiana karty graficznej na GeForce 8800 :slight_smile:

mam zamiar go sprzedać gdyzto jest mój trzeci komputer aktualnie. Ramu mało to wiem jeszcze raz tyle dokupić i można w kokretne gry pograć nawet tak myśle. Tylko z tego co pamiętam to był w nim problem ze sterwnikime z graficznej musiał bym go podłączyć i sprawdzić

2 k tonowy kupisz taki komp :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 12:10

`przeinstalować i będzie ok :stuck_out_tongue:

to jak nie jest ci potrzebny, nikomu z domowników nie chcesz go podarować :wink: to sprzedawaj natychmiast , bo sprzęt bardzo szybko traci na wartości :slight_smile:

u mnie każdy ma swojego kompa a ja mam t tej chwili 3

heezootoo nadal czekamy na zdjęcia twojego super komputera z opisu, bo wydaje nam się, że go nie masz.

heezootoo gdzie zdjęcia Twojego potwora z podpisu ;]?

ludzie dajcie mu spokój, bo zaczyna wychodzić jedna z najgorszych cech charakteru polaków - zazdrość !!

Nie, wychodzi szpanowanie czymś czego się nie ma ;]

a co wam po zdjeciach ? :shock:

co ma rozkręcać kompa że by wam fotke stuknąć ? a może jeszcze ma wszystko powyjmować i porozkładać tak żeby było widać każdy podzespół ?

ma czy niema jakie to ma znaczenie facet sie pyta o co innego a wy sie czepiacie o jakieś foty :?

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 12:36

idąc dalej tokiem twojego ruzumowania to każdy user który ma w podpisie jakis confog powinien robić fote i wklejać na forum by mu nikt nie zażucił że szpanuje czymś czego niema …

Tylko ty chyba nie wiesz co pisał w innych postach. A jak mu powiedzieliśmy o zdjęciach to się schował. Np: Mówił, że inwestuje w komputery i później chce sprzedać. Wsadzał 6 kości ramu. Gdy wchodzą 4 kości. Wsadzał Karty w SLI na zwykłej płycie. Różne rzeczy.

Jak ktoś ma naprawdę takiego to niech ma ale jak bajeruje to niech nie pisze.

:rotfl2:

No rzeczywiście zdjęcie bocznej ściany to nie lada wyczyn, rozkręcanie kompa hah :smiley:

Może żebyś Ty zobaczył co tam ma, potrzebne by było wyciągnięcie wszystkiego ale nam stykną foty z wnętrza ;]

Tylko nie widzę powodu żeby komuś nie wierzyć że ma np. Athlona 3200+ i GF’a 7600 :roll:

A on nawet się nie zna, byle najdroższy zestaw składał … W taki sprzęt trudno uwierzyć.

Sprawdzcie najpierw ceny a pozniej doradzajcie.

W sklepie za te podzespoły można kupić za cenę 1310 zł. Cena zależy jeszcze kiedy ten komputer został kupiony i czy te elementy są sprawne.

Wiadomo nikt nie kupi używane podzespoły za 1310 zł. Chyba, że będzie to cały komputer z obudową, zasilaczem, nagrywarką, FDD i inne elementy to cena jest trochę większa.

fajnie :mrgreen: daj fote uwierzę :hahaha:

zrób aktualizacje teraz są zasilacze 1100 Wattowe i większe dyzie :lol:

I znowu się schował jak chcemy fotki ehh … :roll:

angel1122 dałbyś sobie spokój…

To widać że zwyczajna zazdrość czepiasz się bo ma lepszego kompa :?:

Zachowujesz się normalnie jak dziecko któremu mama nie kupiła takiej samej zabawki jak innemu…

Złączono Posta : 03.05.2007 (Czw) 12:59

:x

W tym właśnie sęk że go nie ma zapewne, a mi w zupełności styka taki jaki mam i nawet bym nie chciał takiego, za duzo prądu żre :mrgreen: