Prośba o wycenę zestawu

Witam.

Tak jakw temacie. Proszę o wycenę zestawu komputerowego takiego jak na zdjęciu.

imag0155zy.jpg

Na wszystko mam papiery gwarancyjne, pudełka instrukcje itp…takie jak dostałem. Wszystko na gwarancji.

Dodane 21.09.2012 (Pt) 13:22

up@

Dodane 16.10.2012 (Wt) 13:36

czy 1800zł za ten komputer z klawiaturą, myszką, listwą i jakimiś tam słuchawkami apollo to dobra cena?

Dodam tylko to. Gwarancja na monitor, zasilacz i procesor jest 36 miesięcy od daty zakupu, płyta główna bodajże 24 z możliwością przedłużenia o 12 miesięcy, reszta ma po 24 miesiące. Karta graficzna ma 36 miesięcy gwarantowane przez producenta.

Data zakupu to 22.06.2011.

Puszczać to za tą kwotę czy czekać na lepsza ofertę?

Wycenę możesz przeprowadzić sam na podstawie allegro lub na forach typu pclab.pl gdzie sprzedaż podzespołów używanych jest dość duży .Od razu polecam byś sobie każdy podzespół wycenił oddzielnie,wiele osób ponosi fantazja podczas wyceny całego zestawu :smiley: .

Powiem tak, wychodzi coś koło tego jak tak sobie podliczyłem…na upartego można by było szukać, czekać i dostać te 100-150 zł więcej…ale nie mam czasu się bawić w to tak długo, facet przyjedzie i sobie odbierze to wszystko więc nie mam problemu z pakowanie, wysyłaniem itp. Tym bardziej, że sprzęt tanieje w oczach więc tez nie ma co czekać bo moge mieć potem problem żeby go sprzedać i za to czy coś…różnie to bywa.