Prośba o zrobienie wzoru - word

Witam.

Napisze od razu wprost:

Znajomy ma chorą córeczkę. Jest chora na białaczkę limfoblastyczną. Chcemy zrobić jakąś ładną ulotkę. Tekst mamy, zdjęcie też, chodzi tylko o zrobienie jakiegoś ładnego wzoru w wordzie (tło, jakieś dodatki, itp.). Czy ktoś z Was miałby chwilę czasu i mógłby kilka wzorów zrobić i podesłać te pliki. Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

Chodzi o plakat a4 czy ulotkę, jeżeli ulotkę to jak dużą? 4 ulotki na kartkę a4? 2? Chętnie się podejmę zrobienia całości tylko musiałbym mieć materiały i jutro pewnie bym przysiadł nad tym.

Tak, 4 ulotki na A4, przynajmniej tak mi powiedział. A z materiałów to mam sam tekst u siebie na komputerze. Zdjęcie jutro znajomy mi przyniesie. Najgorzej to właśnie zrobić sam wzór, bo z edycją tekstu i wklejeniem zdjęcia to sobie poradzimy bez problemów. Nie chcę tak aż wymuszać zrobienie całej ulotki. Tylko wzór.

Według mnie trudniej jest zrobić czysty wzór i przesłać wam żeby jakoś to logicznie się wam wklejało :slight_smile: serio :slight_smile: ja dla dzieciaków zawsze chętnie pomogę. Jestem w takim wieku że sam chciałbym mieć już swoje, ale na to jeszcze z moją dziewczyną nas nie stać. Pomogę i to chętnie - wrzuć dane na jakiś serwer typu hotfile czy coś a ja zrobię ulotkę odpowiednio poformatowaną. Mogę wrzucić w Wordzie 2003, 2007 i w pdf więc bez problemu będzie można drukować gdzie tylko chcecie.

Aha, ok. Nie ma problemu. To ja bym dzisiaj tak pod wieczór wszystko wrzucił, bo dopiero wtedy zdjęcie będę miał. Dam znać od razu.

Nie ma sprawy - jest moje GG przy moich postach więc wystarczy że na GG albo na PW mi napiszesz i ja zaraz się tym zajmę :slight_smile: