Prośba o zrobienie wzoru - word


(8radek8) #1

Witam.

Napisze od razu wprost:

Znajomy ma chorą córeczkę. Jest chora na białaczkę limfoblastyczną. Chcemy zrobić jakąś ładną ulotkę. Tekst mamy, zdjęcie też, chodzi tylko o zrobienie jakiegoś ładnego wzoru w wordzie (tło, jakieś dodatki, itp.). Czy ktoś z Was miałby chwilę czasu i mógłby kilka wzorów zrobić i podesłać te pliki. Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.


(Pharun) #2

Chodzi o plakat a4 czy ulotkę, jeżeli ulotkę to jak dużą? 4 ulotki na kartkę a4? 2? Chętnie się podejmę zrobienia całości tylko musiałbym mieć materiały i jutro pewnie bym przysiadł nad tym.


(8radek8) #3

Tak, 4 ulotki na A4, przynajmniej tak mi powiedział. A z materiałów to mam sam tekst u siebie na komputerze. Zdjęcie jutro znajomy mi przyniesie. Najgorzej to właśnie zrobić sam wzór, bo z edycją tekstu i wklejeniem zdjęcia to sobie poradzimy bez problemów. Nie chcę tak aż wymuszać zrobienie całej ulotki. Tylko wzór.


(Pharun) #4

Według mnie trudniej jest zrobić czysty wzór i przesłać wam żeby jakoś to logicznie się wam wklejało :slight_smile: serio :slight_smile: ja dla dzieciaków zawsze chętnie pomogę. Jestem w takim wieku że sam chciałbym mieć już swoje, ale na to jeszcze z moją dziewczyną nas nie stać. Pomogę i to chętnie - wrzuć dane na jakiś serwer typu hotfile czy coś a ja zrobię ulotkę odpowiednio poformatowaną. Mogę wrzucić w Wordzie 2003, 2007 i w pdf więc bez problemu będzie można drukować gdzie tylko chcecie.


(8radek8) #5

Aha, ok. Nie ma problemu. To ja bym dzisiaj tak pod wieczór wszystko wrzucił, bo dopiero wtedy zdjęcie będę miał. Dam znać od razu.


(Pharun) #6

Nie ma sprawy - jest moje GG przy moich postach więc wystarczy że na GG albo na PW mi napiszesz i ja zaraz się tym zajmę :slight_smile: