Prośba w doborze hostingu

Cześć posiadam “promocyjnie (nie zarejestrowany) 6 mscy w hostingu : cal.pl , czy rozwijać na nim stronę czy zastanowić się nad innym hostingiem, na moją mała wiedze” sympatyczny wydaje mi sie : linux.pl . Ma to być strona / blog o wszystkim przy użyciu CMS , najbardziej bliski jest mi wordpress , co tez polecają mi forumowicze. Ale chodzi op hosting , mam 05 roku na cal .pl czy lepiej linux.pl 

A nie lepiej skorzystać bezpośrednio z wordpress.org lub blogger.com skoro strona z założenia ma być blogiem? Obydwie opcje dostępne są za free co więcej nie musisz martwić się o infrastrukturę.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

@saygon postąpiłem wg Twojej rady i założyłem blog bezpośrednio na wordpress.com , dzięki za zainteresowanie się tematem. Pozdrawiam

Ale to nigdy nie będzie Twoje. Domena + serwer to kilka dyszek rocznie, ale jednak możesz to promować, zarabiać na tym serwisie - warto wtedy się w to angażować. Na darmowych siedziałem za czasów szkoły średniej, czyli jakieś 15 lat temu :wink:

właśnie nie wiem bo chciałbym hobbystycznie zrobić stronę firmy w której pracuje (nie mojej)

Jeśli blog to tylko na własnym koncie hosting. Wasz wpływ na wszystko, a po czasie zobaczysz jakie ograniczenia ma rodzimy wordpress w darmowej wersji. Jak wspomniano hosting to tylko kilka złoty rocznie, a możliwości nieograniczone.

Tak czy siak zapłać te 50 zł rocznie i miej normalny serwer ze wsparciem i wszystkimi możliwościami, a tyle to właśnie kosztuje :wink:

Nie ma sensu stawiać czegokolwiek na darmówkach, no chyba że nawet nie widzisz opcji zarabiania na tym kasy :wink: