Prośba z wyborem telefonu


(system) #1

Ponieważ kończy mi się umowa w plusie i przechodzę do ery, to rodzice obiecali mi nowy telefon. Miałem dużo telefonów do wybrania, ale wybrałem trzy (można zobaczyć je w ankiecie). Dokładnie to ja poszukuję telefonu, który obsługuje: bluetooth, irde (nie musi być), karty pamięci tak 1-4GB.

PS. W ankiecie podałem też ceny tych telefonów na umowę, która obowiązuje przez 2 lata (24 miesiące)

Błagam o szybką pomoc:D


(Pingwinkowo) #2

bierz k550i ! najlepszy z tej trójki...


(Longhorn2009) #3

K750 jest już trochę przestarzały i taki "ceglasty". Ja wybierałbym pomiędzy k550 a Nokią 3110c. Sam zastanawiam się nad tym K550 bo bardzo mi się spodobał jego design.


(Mrader) #4

K550i to dobry wybór,co do Nokii 3110 -część tych telefonów ma błędy w oprogramowaniu ,co objawia się częstym resetowaniem telefonu.


(~~Freedom~~) #5

Polecam k550i.

Jeżeli nie rzucasz telefonem i gwarancja nie jest ci potrzebna to polecam flashowanie do w610i.

Dużo ciekawych funkcji się pojawia m.in. Walkman 2.0 i flash menu :smiley:


(system) #6

** ~~Freedom~~ ** , nie zamierzam rzucac telefonem. ja tylko potrzebuje telefon do słuchania mp3, do sms'owania, rozmawiania i do rozmowy przez bluetooth.


(Carooxx) #7

K550i albo K750i. K750i trochę ceglasty i może brzydszy, ale wytrzymały i robi lepsze fotki.


(system) #8

a możecie mi napisać zalety i wady tych telefonów?? Ponieważ iż w maju będę kupował nowego koma i nie chce aby po miesiącu okazał się do bani (ja biorę telefon na umowę więc raczej nie będę mógł zmienić telefonu). Oczywiście chodzi mi o opis telefonów tych co są w ankiecie.

A w ogóle jeśli mi się uda to jutro dam całą listę telefonów do wyboru w erze (MEGA FUN - Era Mix). Z góry thx :twisted:


(JUDGE) #9

Jeśli chodzi o K550i wystarczy poszukać. Jest kilka świetnych i obszernych testów w sieci np na telepolis (w serwisie i na forum).


(Paluszczak) #10

Pisza

Jak ja lubie wyczerpujące wypowiedzi z uzasadnieniami :wink:

Rycho_

Licz się tylko z tym że Nokia obsługuje microSD karty które kosztują ok 25-30zł za 2GB a SE obsługuje swoją technologie M2 - 50-60zł/2GB :wink:


(~~Freedom~~) #11

Tak samo jak ja!

Do klawiszy w k550i się przyzwyczaisz :wink:

Jeżeli nie zależy ci na gwarancji to sobie wgrasz softa od w610i i będziesz miał też flash menu, MegaBassa i walkmana 2.0 oraz być może wgrasz nowe stery do aparatu lub dźwiękowe :slight_smile:


(system) #12

chyba już wiem jaki wybrać telefon. Na 75% kupie sobie SE k550i, na 20% SE k750i, a na 5% Nokie 3110 Classic. Ale ostateczna decyzje podejmę w erze (chyba pokażą mi te 3 telefony??).


(Himek66) #13

Wiesz co miałem pól roku k550i i dołoż lepiej do k800i...K750i jest dużo lepszy od pierwszego,tyle że stary :)Ja żałowałem,że brałem k550i :smiley:


(~~Freedom~~) #14

Nie warto brać k750i.

Ten telefon jest jak cegła. I jest stary. Jest brzydki.


(system) #15

ja zamierzam sobie przy okazji kupić kartę pamięci i nie wiem jaką sobie najlepiej kupić (chodzi mi o pojemność).


(sebool12) #16

Też tak uważam, ale jeżeli nie zależy ci na nie wygodnych klawiszach, mniejszym wyświetlaczy i kilku innym jego wadą to możesz go brać :wink:


(system) #17

Już zdecydowałem jaki sobie kupie telefon. Kupuje SE K550i. Ale możecie powiedzieć jego zalety, wady i jaką sobie najlepiej kupić kartę pamięci (oczywiście wiem że muszę kupić M2)


(JUDGE) #18

Przecież już pisałem CI gdzie wystarczy zajrzeć w tej sprawie. Opinie jak na talerzu.


(system) #19

Proszę o zamknięcie tematu!