Prośba

do kogo mam napisac aby mnie usunieto z forum ?? pisalem juz chyba do jakiegos admina albo moderatora na pw ale nie dostalem odpowiedzi.

To się zdecyduj - ja nie znam sprawy.

A swoją drogą

Do nikogo…

Po prostu tu nie wchodzisz i tyle…

Zarejestrowałeś się na tym Forum, więc tym samym dałeś przyzwolenie na rejestrację Twoich wpisów! I tak jest w całym internecie!

Skoro zaprzestaniesz, rzeczą naturalną Twoje wpisy już się nie będą pojawiać!

nie chodzi mi o usuniecie postow tylko o usuniecie mnie z forum. posty moga zostac.

ja nie ządam, tylko prosze. zapisalem sie tutaj aby w razie czego moc zapytac o rozwiazanie jakiegos problemu, jednak jesli dobrze pamietam to nikt mi jeszcze tu nie pomogl. czasem tylko powtarzacie to co zaznaczylem w swym poscie

W takim razie wybacz ale wydaje mi się że tu jednak troche pomagamy. Podaj moze przykłady braku zainteresowania twoimi problemami.

Zgłoś sie do administratora najlepiej Liska z proźbą o usunieciu konta. Na forum zostaną twoje posty z nickiem, ale bez mozliwości pisania przez ciebie. :smiley:

to poprostu nie wchodż na forum zapomnij o nim i tyle :stuck_out_tongue:

Nie dla kazdego jest to takie proste. Ja osobiście nie widze problemu aby konto zostało usunięte jak kolega sobie tego zyczy. :smiley:

no właśnie :expressionless: przecież taka sytuacja była z dedalusem :wink: i teraz jest jako Gość w topicach :stuck_out_tongue:

Jak już tak bardzo chcesz, to proszę bardzo. Choć zawsze smutno jest jak ktoś odchodzi.

Nie kumam po co to robic. Boisz sie ze ktos ma Twoje dane czy co? Nie wchodzisz,nie piszesz i spokoj.

Nie musisz… widocznie ma jakieś powody

Tak więc temat chyba można zamknąć :slight_smile:

Tym samym sprawa zakończona