Prośba

(system) #1

do kogo mam napisac aby mnie usunieto z forum ?? pisalem juz chyba do jakiegos admina albo moderatora na pw ale nie dostalem odpowiedzi.

(Asterisk) #2

To się zdecyduj - ja nie znam sprawy.

A swoją drogą

(Marsmo) #3

Do nikogo...

Po prostu tu nie wchodzisz i tyle...

Zarejestrowałeś się na tym Forum, więc tym samym dałeś przyzwolenie na rejestrację Twoich wpisów! I tak jest w całym internecie!

Skoro zaprzestaniesz, rzeczą naturalną Twoje wpisy już się nie będą pojawiać!

(system) #4

nie chodzi mi o usuniecie postow tylko o usuniecie mnie z forum. posty moga zostac.

ja nie ządam, tylko prosze. zapisalem sie tutaj aby w razie czego moc zapytac o rozwiazanie jakiegos problemu, jednak jesli dobrze pamietam to nikt mi jeszcze tu nie pomogl. czasem tylko powtarzacie to co zaznaczylem w swym poscie

(lazikar) #5

W takim razie wybacz ale wydaje mi się że tu jednak troche pomagamy. Podaj moze przykłady braku zainteresowania twoimi problemami.

Zgłoś sie do administratora najlepiej Liska z proźbą o usunieciu konta. Na forum zostaną twoje posty z nickiem, ale bez mozliwości pisania przez ciebie. :smiley:

(pysiu) #6

to poprostu nie wchodż na forum zapomnij o nim i tyle :stuck_out_tongue:

(lazikar) #7

Nie dla kazdego jest to takie proste. Ja osobiście nie widze problemu aby konto zostało usunięte jak kolega sobie tego zyczy. :smiley:

(Figc) #8

no właśnie :expressionless: przecież taka sytuacja była z dedalusem :wink: i teraz jest jako Gość w topicach :stuck_out_tongue:

(Lisek) #9

Jak już tak bardzo chcesz, to proszę bardzo. Choć zawsze smutno jest jak ktoś odchodzi.

(Chees) #10

Nie kumam po co to robic. Boisz sie ze ktos ma Twoje dane czy co? Nie wchodzisz,nie piszesz i spokoj.

(system) #11

Nie musisz... widocznie ma jakieś powody

Tak więc temat chyba można zamknąć :slight_smile:

(Asterisk) #12

Tym samym sprawa zakończona