Prośba

Mam prośbę do Administracji i Moderacji.Czy nie mozna w jakis sposob stworzyc tematu przyklejonego “Jaki najlepszy antywirus i firewall”?

To co sie dzieje od dawien dawna powala mnie juz na kolana.Srednio 3-4 tematy dziennie.I zaczyna sie jazda.Ten lepszy,a nie bo tamten,nieprawda bo zamula,a nie zamula tylko masz slabego kompa…itd itp.

Moze w dziale bezpieczenstwo ,jest tam jeszcze trochę miejsca.

Tak jak to zostało podobnie zrobione z tematami "A kto spiewa piosenke,a kto zna tytuł tej piosenki?Powstał przyklejaniec w dziale “Na luzie” i momentalnie sie przejasniło.Pozdrawiam

popieram ale tylko pod warunkiem że będzie ciągle aktualizowany

Podpisuje się pod prośbą :stuck_out_tongue: (macie mój głos)

Drodzy userzy - nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś napisał taki temat, kompetentny i fachowy, tak jak to mają wszelkie poprzyklejane tematy na naszym forum. Zapraszam do działania

piszta ludzie a jak potrzeba info o pandach i kapserskim to służę pomocą

Miałem na mysli przyklejony w tym stylu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35865

Zwyczajnie temat przyklejony,sugerowanie linkiem innym userom i zebranie

sporej bazy informacji na temat zabezpieczen komputerow.Kto bedzie chciał sie dowiedziec czegos na temat antywirusow i innych zabezpieczen otrzyma od innego usera link do przyklejonego i tam załozy swoj temat.To spowoduje,ze na forum bedzie mniejszy bałagan i z czasem powstanie spora baza ,ktorą kazdy bedzie mogł przejrzec i wyciagnac odpowiednie wnioski dla siebie.

musg niestety takie rozwiązanie raczej nie przyniesie niczego dobrego - większość postów będzie poprostu “napisana dla napisania”, pomijam “fachwość niektórych” :confused:

to juz lepiej stworzyć temat i wszelkie poprawki etc. kierowac do autora - ktoś musi trzymac nad tym rękę, bo niestety zrobi się z tego tasiemiec bez ładu i składu

popieram, sam moge także pomuc pisac jakiś artykuł o antyvirkach

Sprobuje jeszcze uderzyc do kuz5.Moze na cos wpadniemy.Prosze jednak

o przeanalizowanie raz jeszcze przez innych Moderatorow i Administracje.

Myslalem,ze to w jakis sposob wprowadzi porzadek ale nie wykluczam,ze jestem w bledzie.Przeanalizowac jednak w szerszym gronie zawsze warto.

Pozdrawiam :slight_smile:

jak najbardziej i mam nadzieję, że coś takiego powstanie

ja mam nadzieje że jak najszybciej takie cus powstanie bo o antyvirach już można juz dostac szału, z każdym dniem coraz wiecej głupich postów który av ten czy ten itp .

jak juz temat zostanie przyklejony to osoby które załozą następne tematy powinny dostawać ostrzeżenie za to ze nie szukają

ja mam troszke czasu. z chęcią moge napisać o wszystkim, jeżeli oczywiście ktoś chce abym to zrobił. tylko dajcie znać 8)

Jak dla mnie to pomysł bomba sam nie dawno o tym myslałem, jeżeli ktoś jest chetny napisać owy temat o antywirusach i firewall to prosze bardzo a prace możeci mi przesłać na pw, jeżeli bedzie ich pare to można np. z trzech zrobić jedną konkretną :wink:

ja sie zgłaszam i rezerwuje sobie miejsce :slight_smile:

praca będzie gotowa do jutra wieczór , badz sobota rano :slight_smile: ale to już maxymalny czas, a teraz biorę się za pisanie :slight_smile:

ja już skończyłem tą prace. przesłałem Monczkinowi bo on wie o co biega 8)