ProShow Producer-jak zapisać prezentacje w rozszerzeniu avi?


(Ewka9 91) #1

Witam,

zaczynam dopiero przygodę z programem ProShow Producer i mam pytanie jak w tytule jak zapisać prezentacje w rozszerzeniu .avi, bo mi się zapisuje w rozszerzeniu .psh :frowning: Chciałabym dać prezentacje w prezencie na pendrive i żeby ta osoba bez problemu otworzyła na swoim laptopie, albo telewizorze. Jestem strasznie ciemna w tych tematach wiec bardzo proszę o proste wytłumaczenie jak to zrobić ??

Z góry bardzo dziękuję :slight_smile:


(p19koz) #2

Korzystasz z pełnej wersji czy trial?

Tu na stronie, jest napisane wyraźnie:

Nic tylko wybierać (tylko nie jestem pewien czy trial na to pozwala - stąd wyżej moje pytanie)


(Ewka9 91) #3

Niestety z wersji testowej :frowning:

ściągałam stąd: http://www.instalki.pl/programy/downloa … ducer.html

i jest tam napisane w opisie programu:

Przygotowany projekt możemy zapisać w wielu różnych formatach, zarówno w jakości HD. Ponadto aplikacja została wyposażona w moduł pozwalający na bezpośrednie nagranie przygotowanej prezentacji na dysku CD, DVD lub Blu-ray.

Ale moje pytanie brzmi jak?

jak klikam File -> Save to mi sie zapisuje w rozszerzeniu .psh i jak chce otworzyć później prezentacje to mogę ale tylko za pomocą programu proshow producer a ja bym chciała za pomocą bardziej popularnego programu który raczej wszyscy powiini mieć na laptopie.


(p19koz) #4

To pewnie jest właśnie ograniczenie wersji testowej. Możesz się pobawić, ale nie podzielić ze znajomymi owocami swojej pracy [-X

Nie orientuję się jak bardzo profesjonalny ma być to pokaz slajdów, ale może jednak poszukasz programu wśród freeware np.


(grandpajanek) #5

Aby zapisać kliknij na górnej belce w ikonę “create output”.To jest okno zapisu pełnej wersji.Jesli możesz otworzyć zakładkę Video File znajdziesz tam opcję zapisu w AVI.Jesli nie to jest tak jak pisze p19koz

http://i278.photobucket.com/albums/kk11 … be6e69.gif


(Ewka9 91) #6

Chyba mam inną wersję bo nie było na górnej belce, musiałam trochę poszperać w tych wszystkich opcjach i okno wygląda trochę inaczej ale w każdym bądź razie znalazłam i się udało zapisać w rozszerzeniu avi :slight_smile: bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc :slight_smile:


(grandpajanek) #7

Okay.Ja pokazywałem wersję 4.52.a w wersji 5 jest w zakładce Publish>Publish show lub przycisk Publish w prawym górnym rogu okna roboczego.Wydaje mi się,że najlepiej by było zapisać w H264 720 lub 1080p,wrzucić na YouTube i przesłać link.Kiedys bawiłem się tym programem i na YouTube mam jeszcze do tej pory slajd :

http://www.youtube.com/watch?v=sojKkr0mGK0&feature=plcp

Jesli jestes zainteresowana to mam kilka tutoriali do wersji 4.52:

http://dziadek.webd.pl/viewforum.php?f=56