Prosiłbym o radę i przykłady

Witam.

Chciałbym kupić sobie nowy telefon, gdyż stary coś szwankuje. Szukam tym razem jakiegoś Sony Ericsson’a. Cena jaką chciałbym przeznaczyć na nowy telefon to max. 600-700zł. Chciałbym, aby w telefonie znalazły się następujące rzeczy:

  • Slot na kartę pamięci

  • Aparat min. 2MPix

  • Latarka

  • Wi Fi (ale niekoniecznie)

  • ekran min. 240x320

  • Bluetooth

  • Radio (ale niekoniecznie)

  • Odtwarzacz mp3

Modele które mają prawie wszystkie z tych rzeczy to: C902,W890i i (chyba) K550i. Szczególnie chodzi mi o to, abyście podali mi podobne z wyglądu (nie slidery, z klapką itp.). Proszę o jakieś przykłady.

Pozdrawiam

Polecam k800i. Wszystko w porządku mam go już prawie rok i nic nie szwankuje, nawet joystick. Ekran jest duży, aparat bardzo dobry, slot na kartę pamięci posiada (są dość drogie) , mp3 jak najbardziej, nie ma tylko latarki, ale moim zdaniem kupuje się ją w biedronce za 9,99zł.

Nie lepiej jakąś Nokie? np. N73 lub używaną N95

jeśli masz tyle pieniędzy to nie myśl o k550i. Tylko tak jak poprzednik napisał o k800i. ja również polecam bo sam mam od niedawna i jestem zadowolony. Co do tego że karty są drogie się nie zgodzę. Były drogie ale są już bardzo tanie. Ja kupiłem 2Gb za 16 zł. Nowa firmy sony. Co prawda nie ma w niej latarki takiej typowej która by świeciła białym światłem ale jest lampa błyskowa.

HTC TyTn spełnia wszystkie twoje wymagania :slight_smile:

Nokia E65 też je spełnia… (tylko nie ma lampy)

co żeś cie się uparli na nokie jak chce SE

Może P1?? trochę ma system przestrzały,no ale spełnia twoje wymagania.

i już nie wspierany i nie robią na niego aplikacji :stuck_out_tongue:

Fenelon , A co powiesz o k850i

już lepiej brać K800i niż k850i :x

mimo że oba fony są do kitu :stuck_out_tongue:

Bierz k800i. Kolega ma i jest zadowolony

Ja nie mam dobrego zdania o Sony Ericssonach, nie lepiej nokię E51 na przykład?

Naprawdę ciekawy i godny uwagi a przede wszystkim (tym razem) dobry jakościowo produkt zaprezentowało LG a mianowicie LG KS 20.

E51 fajny tel :slight_smile: Mam go i jestem b. zadowolony

Staraj się wybrać fona bez joy-a a szczególnie Sony Ericssona bo naprawdę będziesz później żałował. Przekonałem się na własnej skórze.

Fenelon , nazwij proszę temat konkretnie. Zapoznaj się z zasadami pisani ana forum.

jumas ty to chyba nie wiesz co mówisz… problemy z joy były za czasów K300i teraz w nowych modelach z dzojem jest wszystko ok. nie zacina.