Prosiłbym o wycenę sprzętu_:)

Witam :smiley:

Prosiłbym o w miarę dokładną wycenę sprzętu jaki podam poniżej.

Chciałbym się po prostu dowiedzieć ile orientacyjnie jest teraz wart w kontekście wymiany na coś lapkowo-netbookowego :smiley:

Procek -> Intel Pentium 4 Extreme ( 3,6GHz), niepodkręcany.

RAM -> 1,5 GB Goodram

HDD -> 80GB SATAII Samsung ( z tym ten dysk bym sobie zostawił bo mam na nim duzo programów i włozyłbym 160GB)

Karta grafiki -> Nvidia GeForce 7300GT ( 256/128)

Płyta główna -> Gigabyte GA-8I945GZME-RH ( chipset Intel 945GZ)

Napęd -> DVD ROM LG

Nagrywarka -> DVD LG

Zasilka -> 400W chyba z tego co pamiętam takiej średniej klasy ( nie jakiś tam chinol ale też nie 1 klasa)

No i wiadomo karta sieciowa czy dzwiękowa są :slight_smile:

Komp śmiga na Viscie Ultimate ale na dniach będzie już Up do sevena :smiley:

Do tego jest monitor LCD Benq 17".

Czekam na kosztorysy :smiley:

z 900zł myślę

chyba z 600-700…

No to 600-700 czy 900 :smiley:

z barana to nawet 1500 wyciągniesz :stuck_out_tongue:

normalnie ten zestaw sprzedaż za te 600-700…

Ooooo byle dużo baranów się trafiło :smiley:

A tak orientacyjnie bym jeszcze prosił o odpowiedź na jakiego lapka bym mógł takiego kompa wymienić tzn z jakimi parametrami :smiley:

Zakładając że trafię na średniego barana :smiley:

zależy do czego :wink: od 900 masz asusy eee itp :wink: chyba że chcesz krowę która z mobilnością nie ma nic wspólnego z ekranem 20 cali :smiley: wymagania napisz :wink: (niektórym zależy na głośności muzyki, innym na grafice a innym na procku)

Jak dla mnie ta maszyna warta jest nie więcej niż 550-600zł.

nie no, z monitorem to więcej trochę… sama skrzynka to z 400zł, jak nie mniej :wink:

Zakładajmy że jest wart więcej niż 500-600 :smiley:

Jestem w stanie dołożyć co nieco ale wolałbym wymianę.

Potrzebuje w zasadzie do neta i do gier typu toca 3 czy most wanted lub carbon. Na muzyce mi zbytnio nie zależy :smiley:

Co do mobilności to komp nie będzie często wychodził w domu więc może mieć i ponad 20 cali :smiley: Chociaż nie sądzę za te pieniądze. Aha no i ważne żeby obsługiwał wi-fi:-D