Proste forum na podstronie

Witam.

Mam pytanie w jaki sposób mógłbym zrobić forum z cms’a tak aby mieściło się na podstronie wykonanej w czystym html bez cms’a. Nie chciałbym używać ramek, ponieważ google może je zaindeksować osobno. Nie chciałbym też tworzyć subdomen, ponieważ wizyty na forum nie pozycjonowały by głównej domeny. Jeżeli się nie da to czy są jakieś gotowe kody do wklejenia na stronę jako widget? Zależy mi na prostocie i żeby każdy mógł zadać pytanie, a inni mogli odpowiadać, najlepiej z logowaniem.

A czy nie wystarczy Ci shoutbox ?

 

PS: Jakie Morze ? Bałtyckie czy Czerwone ?

 

Literówka, już poprawiłem. Shoutbox nie służy do rozwiązywania problemów, dlatego piszę tutaj. Ktoś ma jakieś rozwiązanie?

Wrzuć forum w podstronę co za problem np phpbb :stuck_out_tongue: Wystarczy że dodasz parametr do url’a a sam index wrzucisz w podstronę + zmiana w htaccess, ew dodaj stronę do skryptu forum będzie prościej i szybciej https://www.phpbb.com/support/docs/en/3.0/kb/article/add-a-new-custom-page-to-phpbb/.

 

Co ty mówisz… Właśnie powiem ci, że lepiej będzie jak zrobisz poprzez subdomenę. Na forum w menu ustawiasz link do strony głównej i załatwione… Jeśli to strona nie na cms-ie w folderze w którym trzymasz pliki tworzysz folder i tam wgrywasz pliki z forum, polecam MyBB proste i funkcjonalne forum

 

Dzięki za pomysły. Zrobiłem subdomenę na niej joomlę z rozszerzeniem kuna. Wszystko wstawiłem w ramkę i wrzuciłem w podstronę.