Prosty komunikator bez reklam. WTW / GG Lite?

Szukam prostego komunikatora, który ma mi służyć tylko do prowadzenia rozmów, żadnych reklam, żadnego spyware/adware/keyloger etc, żadnego wysyłania plików, radia, telewizji innych ■■■■■ół. Zastanawiam się nad:

  1. GG Lite

  2. WTW

Myślałem nad powrotem do Konnekta, ale ponoć wtyczka umożliwiająca obsługę długich numerów = trojan.

Osobiście polecam WTW. Stosunkowo lekki, ładny, szybki, częste aktualizacje, reklam brak. Mankamentem dla niektórych może być brak emotikonek i dźwięków w standardzie, ale dla upartych na nie są dodatkowe wtyczki. Przesiadłem się już dawno temu z Tlen’u i jestem niezmiernie zadowolony, ale ile osób tyle gustów, więc najlepszym rozwiązaniem będzie pewnie przetestowanie obu z nich.

Zajrzyj tutaj:

http://www.kadu.net/w/Pobierz:Windows

Żadnych awatarów, świecideł. Polecam wersję stabilną 0.6.5.4 lub 0.6.5.5. Wersja 0.9.0 to wersja testowa.

Tylko WTW! !!

Również polecam WTW. Bardzo dobry komunikator bez zbędnych dupereli.

GG Lite nie obsługuje chyba długich numerów, z tego co wiem.

Więc WTW będzie lepszy.

Możesz też obczaić Pidgina.

WTW, sam się wczoraj przesiadłem, no i myślałem, że będzie gorzej :slight_smile: Wiadomo, nie mam jeszcze wszystkiego, bo trzeba chyba będzie napisać na forum komunikatora :slight_smile:

Ogólnie jestem bardziej zadowolony, niż z AQQ, które ostatnio się stacza :slight_smile:

Hej,

Tak WTW to dobry wybór. Oprócz prostoty i szybkości działania poraża niewielkim zapotrzebowaniem na zasoby sprzętowe. Do tego umożliwia obsługę innych protokołów - jak choćby XMPP. :slight_smile: Odkąd na vortalu pojawiła się możliwość korzystania z konta Jabber’a korzystam właśnie z WTW.

Pozdrawiam,

Dimatheus