Prosty program do backup'ów

Witajcie. Systemowy backup w windows10 mnie zawiódł już wiele razy ponieważ ciągle pojawiają się duplikaty plików. Szukam prostego oprogramowania do backup’ów. Zależy mi aby był prosty, backupowanie było incrementalne, aby dałoby się wybrać które foldery i pliki chce się przywrócić, aby była opcja usunięcia backupów starszych niż np 6 miesięcy, ponieważ bez tego rozmiar będzie tylko rósł. Jakie programy polecacie? Comodo backup próbowałem, działa prawie tak jak powinien, nie do końca ale dziala, czasem wywala błąd i program się zamyka, ale oprócz tego to działa dobrze, tylko że wnie da się usunąć starych backupów oraz przywracanie trwa bardzo długo. Próbowałem też yadis! backup, kliknąłem aby rozpoczęło zapisywanie plików, ale od 15min status tego zadania jest “idle”. Polecacie coś co naprawdę działa?

Spróbuj tego programiku:

 

 

Acronis TrueImage

AOMEI Backupper

cobian - fajny program ale trudności z restore, gdyby cały dysk przepadł to byłoby trudne odzyskanie dysku przy pomocy tych backupów gdyby została wykonana inkrementacja kilku krotnie

 

acronis - niestety program płatny

 

Szukałeś dobrego… Acronis nie jest bardzo drogi a warto.

Chcesz solidny program do backupu który jest bezpieczny i nie jest chińczykiem z ukrytymi backdorami to wybierz bvckup, mały ale wariat jak to mawiają.Korzystam i sobie bardzo chwalę, szybki, skuteczny i jak już pisałem solidny.

Ale Bvckup jest płatny :wink: