PROSTY Program do TWORZENIA INTRA!


(Krzysztofszamlewski) #1

Hello! Potrzebuje program do tworzenia intra ma być on prosty i ma mieć gotowe szablony z animaciami.Za odp. dziękuje.Pozdrawiam CMFan! :slight_smile:

PS: Program ma mało zajmować na dysku.Poprostu ma być lekki!


(Jaksipak) #2

To może Camstasia Stusio, o ile dobrze pamiętam są tam szablony, program jest bardzo łatwy, poza ty masz bardzo dużo poradników odnośnie niego :slight_smile:


(naruto1090) #3

Tak jak mój przed mówca powiedział Camstasia Stusio ale jeśli chcesz taki trochę lepszy i troszeczkę trudniejszy to polecam Sony vegas pro na youtube i na google są poradniki więc sobie możesz zobaczyć jak robić :slight_smile:


(system) #4

Ja ze swojej strony mogę polecić Adobe After Effects, może i nie ma gotowych szablonów ale w tym programie idzie bardzo szybko i sprawnie zrobić coś eleganckiego, ponadto jest masa tutoriali na necie co tylko nam ułatwia pracę :slight_smile:


(system) #5

Również polecałbym program Adobe After Effects chociażby ze względu na jego funkcjonalność i praktyczność, ponadto wydaję mi się, że znajdziesz tam też sporo szablonów między innymi jeśli będziesz chciał tworzyć intro.


(system) #6

Myślę, że jeśli chodzi o tworzenie intro i ogólnie filmów, nie ma lepszego programu niż Adobe Premium Pro :slight_smile:


(Floc) #7

Zawsz możesz sobie zamówić profesjonalne intro. Obczaj gościa http://www.ilovemotiondesign.com


(Dariaszata) #8

A może być to? - http://www.dobreprogramy.pl/Blender,Pro … 12876.html


(Mcwajcher) #9

Ludzie, autor tego tematu zaznaczył PROSTY program. Prostym programem nie jest Adobe After Effects ani Sony Vegas Pro. Są one zaawansowanymi programami do filmów i korzystają z nich najlepsi twórcy filmów o światowej skali!

Jako, że sam do swoich filmów na YT używam Sony Vegasa to i tak nie potrafię się połapać w nawet 0,00000001 funkcji tego programu ^^ Tak więc na początek, tak jak inni polecam Camtasie :>


(JesperKyd) #10