Prosty program

(verona) #1

Witam. Chcę zrobić pewny poradnik lecz w .exe. Istnieje jakiś prosty program w którym nie trzeba wiele pisać tylko po prostu ustawiać sobie gdzie co ma być itp. Coś takiego jak się robi pokazy slajdów :slight_smile: Poże istnieje jakiś prosty język lub coś. Chcę zrobić zwykły mały programik w tekstem, grafiką no i buttonikami które przenoszą nas do kolejnej części poradnika :slight_smile:

Mam nadzieję że mnie Rozumiecie :stuck_out_tongue:

Pozdro

(Clubbasse207) #2

moze we flashu coś ?

np swishmax dosyć prosty program nie wymaga znajomości action script (przynajmniej do podstawowych efektów :slight_smile: )

ma możliwośc zapisu do .exe tyle tylko że program troche kosztuje od ok 200 zł licencja niekomercyjna ale to nic w porównaniu do flasha macromedi za 4 k :wink:

(verona) #3

Już robiłem we flashu i jakoś nie jestem do tego przekonany, bo do tego chyba trzeba posiadać sterowniki Flash...

(flaszer) #4

Ja bym obstawiał za Flashem. Trial styka Ci na 30 dni, masz możliwość zapisu do *.exe. Baa, możesz wyeksportować do *.swf i umieścić na stronce w internecie. Buttony itd. znajdziesz w gotowych komponentach, możesz je również zaprojektować własnoręcznie. Na twój użytek actionscript będzie banalny, ot - przejście do następnej klatki - gotoAndStop(nextFrame); . Żadne sterowniki :open_mouth: chyba, że chodzi Ci o flashplayera, ale jego już masz raczej zainstalowanego.

(Fiołek) #5

Tak, animacja Flash w exe, ale macie pomysły... Tak czy siak FlashPlayer jest potrzebny.

Moim zdaniem nie ma rozwiązania które by Cię satysfakcjonowało, a nawet jeśli jest, to płatne.

(system) #6

Może AutoPlay? Wersja trial, ale jedynie czym się różni od tej płatnej to banerek przed startem. Niema nawet zastrzeżeń co do użycia komercyjnego.

(adpawl) #7

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... boDemo+7.5

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... build+1050

(verona) #8

Nie nie nie! Nie dajcie mi linków do programów Flash bo po to chce ten program aby nie robić we flashu... Jeżeli nie ma lub jest ale płatne to powiedzcie zamiast gadać że ma m robić we flashu, napisałem że nie chce flasha a Wy nadal to samo...

Fiołek , w końcu jakaś sensowna odpowiedź, jedyna osoba która mnie zrozumiała... Jeżeli płatne to trudno, nie problem zakupić....

Edit: Jeżeli mnie nie rozumiecie to chodzi mi o wizualne tworzenie grafiki. Opcja edycji okienek wizualnie jest chyba w Resource Hacker