Prosty router do neostrady (dobre wi-fi) 500-700 zł

Tak przyszła burza odłączyłem wszystko zapomniałem o kabelku adsl od neo i poszło router działa wfifi działa nie łapie synchronizacji DSL. Raz już tak miałem wtedy wysłali mi nowy. Niestety różnica polega na tym że wtedy obejmowała go gwarancja teraz już nie.
Szukam jakiegoś nowego sprzętu. uprzedzając pytania nie mam opcji podłączenia światłowodu.
Pacjent to Asus dsl ac55u
Zależy mi na sprzecie w uproszczeni plug&play Czyli podłączam loguje sie wpisuje hasło i działa

Popatrz za Mikrotik’iem lub Tenda.

TP-Link’ów nie kupuj…
Ponoć Asus ma dobre routery, ale nie wiem, czy jego oferta obejmuje DSL’owy sprzęt.

Aa, miałeś Asusa :slight_smile:
Czytałem też kiedyś o Netgear’ach - również dobre podobno…
Zobacz sobie:
Routery - niskie ceny i setki opinii w Media Expert

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/router-asus-dsl-ac88u
Coś takiego by pasowało pod neo

Tak, ale przekracza twoj budżet.

A może mi ktoś podać najnowszy model asusa po adsl.
Wydaje mi sie że ten jest najnowszy ale moge sie mylić.
Czy ten zaproponowany przeze mnie model ma wykręcane anteny?
Pisze że zewnetrzne ale nie moge sie doczytać czy wymienne

Strona producenta pokazuje takie modele, wychodzi na to, że tylko wifi5:
Modemy DSL|Routery modemowe|ASUS Polska .

Kupiłem tutaj Także dziekuje

Moreli to ja chyba nie polecałbym. Kupiłem u nich kiedyś słuchawki BT i czekałbym na nie tydzień. Te same w Media Expert dostałem po dwóch dniach, a nawet niecałych dwóch.

Nie chce sie wdawać w dyskusje ale w morelu było połowe taniej niż w media ekspert A ja z dostawą z morela do tej pory nie miałem problemów. Dodam również że dzieki temu że było taniej zmieściłem sie w budżecie

No OK, tak było u mnie, bo nie mieli na stanie. Wtedy wyjeżdżałem na wczasy i nie miałby kto odebrać… Tyle w temacie. Kupiłeś, to będziesz miał i tyle…

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.