Prosty Skrypt komentarzy

Witam. Zacznę od tego, że na moją stronę www chcę wstawić reklamy Google Adsense. Czyli można powiedzieć, że jest to jakiś cel komercyjny (właśnie tego nie wiem czy taki cel też się do tego zalicza), więc wole szukać rozwiązań, z których można korzystać komercyjnie. Nagle naszła potrzeba znalezienie jakiegoś prostego skryptu komentarzy ( który mogę wkleić pod artykuł lub galerie). Nic nie znalazłem (z czego mogę korzystać do celu komercyjnego). Sam tego jak na razie nie jestem w stanie napisać (mój php raczkuje). Wiem, że są tu życzliwi użytkownicy, którzy znają się na Webmasteringu, więc zgłaszam się do was z prośbą: Czy gdyby to nie sprawiło problemu, czy mógłby ktoś napisać dla mnie taki skrypt (najlepiej opierający się na plikach txt). Może to być najprostszy jaki może być, tylko żeby był. Żebym mógł z niego skorzystać do tego “celu komercyjnego”. Byłbym bardzo szczęśliwy za wykonanie takiego skryptu. Tylko jakbym mógł się odwdzięczyć?

Dziękuję Panu z góry

pozdrawiam compl

Znalazłem coś takiego. Nie wymaga bazy danych, komentarze zapisywane są w plikach txt.

<?php

if ($message)

{

/* uncomment the next two lines to strip out html from input */

/* $name = strip_tags($name); */

/* $message = strip_tags($message); */

$message = ereg_replace("\r\n\r\n", "\n

", $message);

$date = date(“l, F j Y, h:i a”);

$message = " $name – $date

$message


Wgrałem na serwer. Wpisuje nick i tekst i wysyłam i co potem? Gdzie to jest zapisane?