Prosze o doradzenie... nowy komp czy laptop?

Witam,

wiem, składałem dopiero co nowego kompa. xD A więc ja na kompie robię grafike, strony www… uzywam GG, Skype, Firefox xD, Counter Strike, Gothic3, Photoshop, Notatnik, Windows Media Player. No i ostatnio składałem kompa (info o nim w opisie). I mam dostać nowego kompa, ale tutaj rodzi się pytanie.

Bo mam w domu laptopa (jest brata, ale on go nie uzywa i chce mi dać) i mam wybór albo laptop firmy HP Pavilion z procesorem AMD Thurion 2 2x2.1 GHz, 4GB RAM DDR2, grafiki nie pamiętam lub komp stacjonarny AMD Athlon64 x2 2x3.1GHz, 4GB RAM, grafike do wyboru ;p. No i co wybrać? Przypominam ze stacjonarnego mam AMD Athlon64 x2 2x2.9GHz.

Myślę, że laptop lepszy bo stacjonarkę mam. ;p Doradźcie mi. :slight_smile:

Nie rozumiem O.o Masz do wyboru darmowy laptop lub nowy komputer z lepszym prockiem i karta graficzna?

Tak. Tyle że za nowy komputer muszę płacić, a laptop mam od ręki z pokoju obok. ;p

Dodane 20.02.2009 (Pt) 20:46

Tylko czy ten laptop nada sie do tego co robię na kompie… procek 2x2.1GHz i 4GB RAM

ten nowy komputer z prockiem który podałes nie wiele się rózni od tego co masz…

na tym laptpie możesz możesz robić wszystko co wymieniłeś, jedynie z gothickiem może być lekki problem, na pewno na full detalach nie pograsz