Proszę o ocene zestawu komp

Witam, proszę o ocenę ewentualnie czy coś zmienić. Kompa używam raczej do obróbki zdjęć i filmów (programy corel video studio pro X3, photo pro X3, photoshop) jeżeli chodzi o gry to sporadycznie ale od czasu do czasu w coś zagram i chciałbym aby nowe gry chodziły. Cena zestawu ok.2300 zł.(bez monitora)

Procesor:

AMD Phenom II X4 925 /2.8GHz, 2MB L2, 6MB L3, 95W, BOX, AM3/

Płyta główna:

MSI 785G-E53 /AMD 785G, DualDDR3-1333/

Pamięć RAM:

GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Dysk twardy:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 (2szt.)

Karta graficzna:

Asus Radeon HD5770 512MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI

Nagrywarka DVD:

Liteon iHAS424 SATA LightScribe (black)

Obudowa:

Cooler Master Dominator

Zasilacz:

Fortron FSP450-60APN 450W

Monitor:

LG Flatron W2253TQ-PF

Jeżeli chodzi o obudowę to zależy mi żeby miała z przodu FireWire, ta którą wybrałem ma oraz dodatkowo esata, jedynie nie ma maskownicy na napęd DVD ale myślę że jest niezła.

Wg mnie to dobry zestaw :slight_smile:

Chociaż nad monitorem bym pomyślał, ale to w przyszłości :slight_smile: Jakieś Eizo z dobrą matrycą (np.: PVA).

Eizo fajny ale cena niestety nie dla mnie

Zbieraj sobie po parę zł/mies., a za parę lat cena będzie dla Ciebie :slight_smile:

Ale jak do zdjęć… to jednak może lepiej jakiś CRT (bo tanie, a kolory lepsze)?

parę zł/mies., ale mnie ubawiłeś :smiley:

Nie wiem, czemu to Ciebię śmieszy - ja tym sposobem uzbierałem na mój aparat :slight_smile: w 6 miesięcy :slight_smile:

mam zbierać parę zł/mies., i za kilka lat sobie kupić monitor potraktowałem to jako żart :slight_smile: . A tak swoją drogą ciekawe jaki aparat kupiłeś odkładając parę zł/mies. :slight_smile:

a ja mam taka karte grafiki i taka bym wsadził w twojego kompa:

http://www.proline.pl/sklep.php?p=GAINWARD+GTX260+8GS

Canona 30D :slight_smile: zq 1400 zł :slight_smile: Tak po 100-300zł/mies. i jest :slight_smile:

za tą cenę to chyba body :slight_smile: jak nowy

30D są tylko używane, a obiektywy już miałem :slight_smile: Ale co? UZBIERAŁEM! !!