Proszę o Ocenę zestawu komputerowego , Oraz pomoc w doborze komponentów

Witam ,
Chciałbym prosić was o ocenienie tego komputera ,
specyfikacja jest taka :
Płyta Główna : Msi 7501 ver 1.0
Procesor : AMD Athlon
Grafika : Zintegrowana 256 MB , (Proszę o pomoc w dobraniu taniej grafiki do tej płyty głównej)
Ram : 8 GB (Na zdjęciach nie widać ponieważ kości zostały zamówione wczoraj i zostaną dostarczone do Środy
Dysk : To juz nie problem (320 GB) Producenta Western Digital
Internet : Ethernet , oraz domówiony moduł Wi-Fi na USB.
Proszę o Pomoc :slight_smile: Jakie z Ciekawszych tytułów Gier może zadziałać płynie. Proszę o pomoc również w dobraniu taniej (i nawet używanej grafiki) do gierek :slight_smile:

Podaj najpierw model procesora.Zasilacz do wymiany bo z czarnej listy.To tak tylko na początek.Pomijam już sens zakupu 8GB do tego komputera jak i tak się tego na nim nie wykorzysta w tej chwili za bardzo.
Ogólnie można by dać jeszcze dysk SSD to trochę doda życia temu komputerowi.

Pracuje na nim od 4 lat, nie widzę powodów aby go wymienić …
Komputer stał przez jakiś czas na strychu , jak pamięć ram przyjdzie i go odpale to podam dokładny , kiedyś nie było czegoś takiego jak czarna lista i nic nikomu się nie działo … 8 GB ramu ja widzę powód poza tym to moja decyzja , w innym wypadku mogę po prostu wymienić płytę główną na nowszą … SSD po co ? 120 GB i to w takiej cenie wole duże HDD z większą pojemnością…

toż to już prawie zabytek, można wsadzić hd 6770 który i tak będzie aż nadto, procesor będzie wąskim gardłem, w miarę płynnie pograsz na tym w tytuły z sprzed 5-6 lat