Proszę o opinie na temat Netk@ :)

Witam, niedługo kończy mi się umowa z neostradą (miałem 1 mb). I tu mam dylemat, niby jakość świadczonych przez nich usług nie była zła, ale również nie bardzo dobra. Dlatego poszukuję alternatywnych dostawców. Net miałby być ADSL (żeby można było zmieniać ip, przez rozłączenie i ponowne połączenie). Najlepiej jakby był 2 mb (cena poniżej 100 zł). Zaciekawiła mnie oferta Netki, ma ktoś tego neta??? Jak się sprawuję, jakie jest podejście do klienta. (mieszkam w okolicy Wolina, jak coś).

nie polecam.

Chłopie daj sobie siana z Netką pracowałem przy tym dziadostwie i wiem co to jest nie pchaj się w to szambo ( szukają frajerów ) którzy podpiszą umowę z nimi.

Słuchaj najlepiej popytaj się pracowników Telekomunikacji Kolejowej ale nie tych z biura tylko szarych roboli to ci powiedzą jak to cudo działa :evil: :cry:

bo brak mi słów na jakość usług świadczonych przez Netkę a te które cisną mi się na usta są niecenzuralne (POWIEM CI JEDNO DAJ SOBIE SPOKÓJ Z INTERNETEM Z NETKI :!: :!: :!: ) i weź cokolwiek tylko nie nią ja osobiście jestem jeszcze w TEPSIE z internetem ale jak skończy mi się umowa to przechodzę do Neti paru moich znajomych ma Netie i nie narzeka tam jest dobrze bo możesz zmieniać sobie warunki umowy podczas jej trwania.

NETKA TO NAJGORSZY WYBÓR Z MOŻLIWYCH OPERATORÓW INTERNETU !!

BĄDŻ ŁOSIEM ZAPISZ SIĘ DO NICH :slight_smile: !!

Ok, Netkę odradzacie. A co sądzicie o Netii (niby dobry necik, ale klienta po podpisaniu umowy mają gdzieś, takie krążą opinie), a co z netem od Dialogu??? Czy świadczą oni usługi w zachodniopomorskim??? Znaczy chodzi o to czy mógłbym mieć neta Dialoga (za mniej niż 100 zł 2 mb)???

Polecam neta z Multimedii. Net 24/7 pełna szybkość. Jestem bardzo zadowolony. 512 kbps na 2 lata tylko 25zł miesięcznie.

A 2Mb na 2 lata tylko 60zł. Mam tak na ulotce.

No i duży plus - dynamiczny IP

Tak się składa, że np. w mojej miejscowości zdanie jest zupełnie inne. “Wszystko, tylko nie Multimedia Polska”.Już lepsza sytuacja była przed przejęciem kablówki przez Multimedia. Na szczęście nie mieszkam w blokach, więc i tak nie mam do nich dostępu.

Jeśli chodzi ogólnie o oferty Telekomunikacji Kolejowej - internet dla firm jest chwalony. Ale to świadczą po swoich światłowodach i doprowadzają tylko do dworca kolejowego, do firmy trzeba dostarczyć samemu.

Natomiast Netka - poczytaj.

Jeśli chodzi o Netię - cholernie trudno jest się do nich dodzwonić. Infolinia *88 nie działa, chociaż telefon mam w Netii. Z kolei połączenia z 0801802803 są dodatkowo płatne poza abonamentem. Choć teraz wprowadzili ofertę 4 Mbps w cenie jednego - to jest dość kuszące. Większych problemów z tymi łączami nie ma.

Dialog jest dość drogi.

Zobacz jeszcze Orange Freedom (nie mylić z Orange Free). To jest oferta Orange, a więc praktycznie tej samej firmy, co TPSA (teoretycznie póki co są to osobne firmy - PTK Centertel i Telekomunikacja Polska, ale ludzie, którzy odbierają połączenia z infolinii siedzą w tym samym biurowcu, a może i w tym samym pomieszczeniu; umowę także można podpisać w tym samym salonie). Można - i tak jest najlepiej (są mniejsze problemy z podłączeniem w przypadku braku wolnych portów itp.) - zamówić ją w salonie TPSA, a nie Orange.

Ja na szczęście też nie mieszkam w bloku :wink: Multimedia rozciągnęła w moim mieście własna linię telefoniczną (niezalezną od TP) i wszyscy, którzy mają neta z Multimedii sobie chwalą. Net wykorzystuje pełną prędkość. Nigdy nie było z nim problemu. Może w innych miastach jest problem…

Stawiała swoje własne słupy, czy podpisała jakąś umowę z innym operatorem, który ma swoje słupy (TPSA, zakład energetyczny) na korzystanie z ich słupów?

Część z zakładem energetycznym a część idzie oddzielnymi słupami telefonicznymi. Kiedys ździwiło mnie to trochę, bo stawiano nowe słupy obok starych słupów TP. Widocznie im się opłaca, bo do mnie ciągneli 200m kabla tego czarnego z linką.