Prosze o opinie o programie Ashampoo Internet Accelerator


(POsełPISu) #1

Mam możliwość zainstalowania pełnej wersji tego programu. Ma on mi przyśpieszyć i polepszyć przeglądanie stron. Na stronie D.P. akurat tej aplikacji nie znalazłem. Osobiście jestem jakimś niedowiarkiem jeżeli chodzi o przyśpieszające programy i w ogóle. Ale moje łącze jest dość dobre 3.5MB download i 1.5 upload a wielokrotnie moje przeglądarki się "zastanawiają" zanim otworzą jakąś stronę. Czy przy takim łączu otwieranie bardzo popularnych witryn nie powinno przebiegać natychmiast?


(Łukash) #2

To również zależy od wydajności serwera na którym leży strona ,nie tylko od przepustowości łącza .Programy tego typu zmieniają ustawienia systemowe i nic więcej. Sam mam 25MB/s i zdarza się że strony "myślą"

Co do Ashampoo Internet Accelerator nie mam zdania ,nie znam .Natomiast swego czasu na podobnym łączu używałem TCPOptimizer > Suwakiem ustawiasz szybkość łącza,na dole zaznaczasz "Optimal settings">Apply changes .I przy dobrych wiatrach zauważysz zmianę na lepsze :wink:


(POsełPISu) #3

Dzięki za odpowiedź!

A ja mam dwie prędkości. Po 23 do 7 rano dwa razy większą i trzeba będzie ja zmieniać w tym programie za każdym razem?


(Łukash) #4

Jeżeli prędkości się znacznie różnią np 4/8 noc ,to podejrzewam że może być potrzeba zmiany...Jednak musisz sam sprawdzić jak net działa ,ze zmienionymi ustawieniami pod szybszy transfer ,w trakcie wolniejszego...