Prosze o opinie o programie Ashampoo Internet Accelerator

Mam możliwość zainstalowania pełnej wersji tego programu. Ma on mi przyśpieszyć i polepszyć przeglądanie stron. Na stronie D.P. akurat tej aplikacji nie znalazłem. Osobiście jestem jakimś niedowiarkiem jeżeli chodzi o przyśpieszające programy i w ogóle. Ale moje łącze jest dość dobre 3.5MB download i 1.5 upload a wielokrotnie moje przeglądarki się “zastanawiają” zanim otworzą jakąś stronę. Czy przy takim łączu otwieranie bardzo popularnych witryn nie powinno przebiegać natychmiast?

To również zależy od wydajności serwera na którym leży strona ,nie tylko od przepustowości łącza .Programy tego typu zmieniają ustawienia systemowe i nic więcej. Sam mam 25MB/s i zdarza się że strony “myślą”

Co do Ashampoo Internet Accelerator nie mam zdania ,nie znam .Natomiast swego czasu na podobnym łączu używałem TCPOptimizer > Suwakiem ustawiasz szybkość łącza,na dole zaznaczasz “Optimal settings”>Apply changes .I przy dobrych wiatrach zauważysz zmianę na lepsze :wink:

Dzięki za odpowiedź!

A ja mam dwie prędkości. Po 23 do 7 rano dwa razy większą i trzeba będzie ja zmieniać w tym programie za każdym razem?

Jeżeli prędkości się znacznie różnią np 4/8 noc ,to podejrzewam że może być potrzeba zmiany…Jednak musisz sam sprawdzić jak net działa ,ze zmienionymi ustawieniami pod szybszy transfer ,w trakcie wolniejszego…