Proszę o opinie SAMSUNG PS50C7000 3D


(Tomi915) #1

Cześć. Obecnie posiadam tv Samsunga Plazma 50" HD Ready. Przymierzam się do zakupu http://allegro.pl/item1194274057_samsung_ps50c7000_3d_600hz_pip_usbmovie_krakow.html Ma ktoś może ten model? Jakie wrażenia? Chodzi mi o ten ich "system" zmiany 2D na 3D. Na czym to polega? Czy w ogóle jest sens teraz zakupu tv 3d? Podoba mi się styl tego tv, jest cieniutki tylko 3,5cm. Jak wygląda sprawa materiałów w 3d na rynku (filmy, bajki itp.). Pzdr.


(fiesta) #2

Nijak, pojedyncze filmy, w większości kilku, kilkunastominutowe "zajawki".

Nie ma większego sensu, w większości jest to tylko szum marketingowy mający napędzić napaleńców do zakupu nowego sprzętu.


(Kamil) #3

A ja wam powiem że mistrzostwo świata, nie musicie się już martwić brakiem filmów 3d, ten telewizor zajefajnie konwertuje i obrazy naprawdę są w 3d. Ja już zmieniłem zdanie i kupuję ten telewizor, rezygnuję z Plazmy panasonica s20 na rzecz tego cacka. Pozdrawiam


(system) #4

noo tylko dodaj do tego cacka piękne okularki które trzeba założyć by siedzieć przed TV...normalnie jak Bracia Wachowscy..hehe trzeba być nieźle stukniętym by do oglądania TV zakładać okulary hehe :slight_smile:


(Tomi915) #5

Uhm...trzeba być nieźle stukniętym, żeby pisać takie bzdury! Kilkaset milionów ludzi na świecie ogląda tv w....okularach. Tv zamawiam za kilka dni, okulary już kupiłem, niemal wcale się nie różnią wyglądem zewnętrznym od sportowych okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych.


(system) #6

wow co za moda na oglądanie TV w okularach przeciwsłonecznych wow :o :stuck_out_tongue: Producenci już głupieją bo nie wiedzą co mają dodać do głupiego pudła który zajmuje pół pokoju a w TV ciągle to samo...pozostaje ściąganie piratów lub kupowanie drogich blueray...A tak naprawdę to radzę się zastanowić ilu ludzi tak naprawde na świecie ogląda TV w przyciemnianych okularach słonecznych...


(Tomi915) #7

Są też ludzie, dla których czasopisma typu CKM, Playboy to ostre porno, a najbardziej szaloną rzeczą jaką w życiu zrobią - jest skok.....z 3 schodka na klatce chodowej. Ja do nich nie należę, i kupić tv z 3D na przyszłość, a teraz z ciekawością obejrzeć kilka filmów, bajek, gier w 3d to nic złego, a przepraszam, baaardzo się przejmuję jak będę wyglądał w okularach w domowym zaciszu ciesząc oczy nowinkami technologicznymi....no comment


(Radekdab) #8

Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Dzisiaj w dobie 3D kupowanie nowego telewiora 2D jest czystą stratą pieniędzy, chyba że ma się skłonności do bycia kustoszem, jak blackberrystorm. Nie wiem, czy ten kolega z zazdrości tak napisał, bo go nie stać czy co? W każdym razie smutny z niego facet, skoro taki dekadentyzm od niego uderza. Pozdrawiam miłośników nowinek technologicznych. Sam od kilku dni przymierzam się do zakupu tego właśnie modelu i chętnie coś jeszcze przeczytam na jego temat, ale od kogoś, kto posiada ten TV.


(system) #9

Kolego o wiele lepiej kupić naprawdę dobry TV z full HD niż kupowanie TV by siedzieć w oklurach jak jaruzelski;pNo wiesz niektórzy lubią oglądać "M jak miłość " w 3D hehehehe:)


(sla17) #10

Ile czasu telewizory 3D są na rynku? Dopracowane są chociaż?


(Loto 92) #11

Zastanawiam się nad kupnem tego telewizora.

To znaczy, że np. leci sobie jakaś tam telenowela w TV a ja sobie mogę ją przekonwertować w czasie rzeczywistym z 2D na 3D?

Jak wasze odczucia co do tego telewizora?


(sla17) #12

Moda na sukces w 3D :smiley:

Dla mnie strata pieniędzy, taki bajer zbędny. Jednak jak nie masz na nic sensowniejszego do wydania, to przejdź się do pobliskiego elektromarketu, tam na pewno będą wystawione takie gadżeciki.


(Loto 92) #13

Ale ja się pytam czy on sam w czasie rzeczywistym każdy program przekonwertuje na 3D. Nie chodzi mi o to aby np. Klan w 3D oglądać bo jaki to ma sens? Ale zawsze jakiś film można obejrzeć.