Prosze o pilne sprawdzenie mojego Loga

ciagle wyskakują mi jakieś reklamy i avast wykrywa trojany i nie możnaich usunąć. Chodzac po stronkach cięgle mnie przekierowuje.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

zobacz Usuwanie VX2.BetterInternet i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

Co ty założyłeś 2 konta? - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=55472

Zrobiłem to co kazałes i usunełem wszystko. Jak usunełem:

to przy uruchamianiu systemu wyskakuje mi błąd że nie może znaleść pliku lub ścieżka jest nieprawidłowa. Nie wiem co mam zrobić :frowning: .

A tu masz loga który został zrobiony już po usunięciu tych trojanow.

nie usunołes plik jest, prosze o log również z L2Mfix - zobacz na temat Usuwanie VX2.BetterInternet i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

Oto ten log :

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Start do z Konsoli Odzyskiwania CD XP i komendy:

CD C:\WINDOWS\system32

ATTRIB -R-S-H zlbw.dll

ATTRIB -R-S-H guard.tmp

ATTRIB -R-S-H oibc32gt.dll

DEL zlbw.dll

DEL guard.tmp

DEL oibc32gt.dll

EXIT

Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG. Dajesz mi nowego loga L2MFix robionego z opcji 1.

Zrobiłem to co kazałes ale jak wpisywałem te dwi komendy to wyskakiwało ze nie ma plikow lub lokalizacja jest błędna:

ATTRIB -R-S-H guard.tmp

ATTRIB -R-S-H oibc32gt.dll

A to nowy log który zrobiłem:

No juz Ok daj kontrolnie log z Silenta:

Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Ten link coś nie idzie nie moge wejść :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

LOG z Silent Runners prawoklik na linka i zapisz na pulpicie potem niech narzedzie popracuje z 70 sekund może szybciej i wklej loga co stworzy :wink:

Oto ten log z Silent Runners:

Dzięki za wszystko!! :smiley: :smiley: :smiley: i jeszce napisz jakby coś było. :lol:

Jest Ok :wink: