Prosze o polecenia które wypisują np wersje symb itp

Witam serdecznie! Tak jak w temacie! Prosze o polecenie dzięki którym moge sprawdzić wersje softu itp… na nokie n95

Pozdrawiam :slight_smile:

Patrzyłeś w opcjach “informacje o telefonie”?

*#06# to IMEI

*#0000# to wersja softu… jak masz starszą niż v20 to zmień, będzie dłużej trzymać bateria :wink:

V20.0.016 taką mam wersje softu.

bede musiał reinstal Pc suite zrobić! Bo jak podłączam tel do kompa to na transferze danych jest widoczny telefon, ale na Pc suite tak jakby nie był podłaczony. Pisze zeby sprawdzic czy telefon nie jest zablokowany, powie ktoś konkretniej jak go odblokowac?

a wracając do tematu to chodziło mi między innymi o wersje softu nie tylko o to… widziałem kiedyś ze jest tego więcej…ale nie pamietam pod jakim hasłem szukałem wtedy. Pozdrawiam :slight_smile:

bardzo dobrze :slight_smile:

chcesz wszystkie kody? proszę bardzo:

*#06# - sprawdzanie nr IMEI naszego telefonu

*#0000# - sprawdzanie wersji FW naszego telefonu

*#92702689# - sprawdzanie liczniku połączeń

*#62209526# - sprawdzanie adresu MAC dla telefonów z WiFi

*#7370# - szybkie formatowanie

to tylko niektóre :stuck_out_tongue: jest więcej ale nie znalazłem :stuck_out_tongue:

chyba sobie formata pykne bo mam nie lada burdel w tym telefonie, a robiles klopas na swoim telefonie szybkie formaty długo to trwa, bo jak ja ostatnio na kupinoym uzywanym SE W800i zrobiłem przywróć do ustawiem fabrycznych czyli cos w rodzaju formata to mi sie soft zepsuł, tylko jak właczałem telefon to czarny ekran był i nic wiecej i potem musiałem kilkanaście tygodni czekac az mi naprawią w serwisie i potem niepotrzebnie był naprawiany głosnik potem klawa i joystick poprostu makabra, wiec jakby nie powiedzieć mam lekkiego stracha przed zrobieniem formata na tej noki, jedyna roznica ze ta nokia jest nowa i nic z nia nie było robione wiec powinno wszystko pójść jak po spłatce.

To daj na forum wszystkie te kody, albo powiedz co trzeba wpisać w wujka google to juz będzie ok :slight_smile: Pozdrawiam :lol:

PS: a jak pierwszy raz podłaczyłem telefon do kompa to pytało sie mnie czy uaktualnic soft w moim telefonie, ja anulowałem opcje-swiezo nowy telefon i mam juz soft wgrywać więc sobie odpuściłem. aha czyli soft jest ok

soft v30 ma zabezpieczenie przed złamaniem systemu ale już dawno to obeszli :stuck_out_tongue: ale chodziło o to że przy v20 bateria dłużej trzyma (przy v10 było słabiutko bo max 1dzień bez ruszania telefonu)

format inaczej się robi :slight_smile:

długo trzeba trzymać więc nie pisz że się nie da bo się da :stuck_out_tongue:

ale musisz mieć baterię najlepiej full bo jak siądzie bateria to serwis :slight_smile: a podłączony nie może być…

obok klucza który oznacza blokade klawiatury mam jeszcze taki znak:

869f5947cd535583.jpg

Niech mi ktoś powie co on oznacza. Pozdrawiam.

wysyłanie wiadomości

a czy format całego telefonu taką metodą jak zaprezentował nam tu klopas

Na wyłączonym fonie wciskamy kolejno * + zielona słuchawka + 3 +on/off i trzymamy to wszystko razem do momentu pokazania się drugiego napisu Nokia.

to to samo co opcja: przy właczony telefonie format pamięcie masowej.

Czy format który zaproponował klopas formatuje wszystko. Czekam na wyczerpująco odpowiedz. Pozdrawiam :wink:

nie… format dogłębny czyści C: a pamięć masowa to E: :wink:

jak dasz format ten co podałem to fon będzie jak wyjęty z pudełka… a format pamięci masowej też by się przydał :wink:

klopas widać ze sie znasz na rzeczy, zostalo mi ostatnio formowanie bateri 3 z 3 i ładuje do pełna i formatuje fona i wtedy zacznie sie zabawa z symbianem :slight_smile:

ale nie przesadzaj :wink: