Proszę o pomoc do CS: CZ

witam po raz pierwszy:) mam problem. niedawno kupiłem na allegro gre (rzekomo oryginalna) Counter Strike Condition Zero. problem tkwi w tym, ze nie moge jej uruchomic. dokonalem aktualizacji samej gry, zalozylem konto na steam. tam tez byla jakas aktualizacja, ale jak chce wejsc w np single player to pojawia mi sie ramka, gdzie mam wpisac cd-key. tylko, ze ja go nie mam, a gosc, ktory mi sprzedal ta gre twierdzi, ze nic takiego przy kupnie nie mial… co mam zrobic? pomozcie, prosze… gdzie znajde ten cd-key?

to Ci G wcisnął. Bo ja gra wymaga cd-keya to powinien Tobie dać go (jeżeli jest to faktycznie oryginalna gra) :roll:

Pamiętaj że jak kupujesz half life,half life 2,cs 1.5,1.6,cs:cz,cs:s to jest potrzeby orgrinalny cd-key

Napisz tej osobie byci przeslala tego cd-keya

jeżeli ci nie prześle kieruj sprawe na allegro

tylko, że ta osoba NIE MA tego klucza… podobno nie dostala go podczas kupna gry. wyslalem chyba z milion maili do tej osoby z prosba o wyslanie tego klucza i nic… a na allegro co ja zdzialam? co najwyzej moge wystawic odpowiedni komentarz…

wystaw mu negatywny komentarz. Już jest przegrany :smiley:

Gorzej będzie, jak typ się odwdzięczy. Warto napisać sprawę na Cafe Allegro.

ja bym nie pisałbym na cafe tylko do allegro za pomocą formularza

bez cd-keya nic nie zrobisz! zażądaj od gościa zwrotu kasy!

Nom kupic oryginalna gre bez oryginalnego CD keya to jest probel :smiley:

Mam oryginalnego CS CZ i tez kupilem na Allegro za 70 zł troche dawno temu … :smiley:

a klucz przynajmniej u mnie był na plytce w FOLDERZE bonus nalezało kliknac na plik i sie otwarl IE z podanym kluczem :slight_smile:

sprawdzilem po przegrainu GRY-pirat nie dziala wywolanie klucza zobazc czy nie ma takiego folderu na plytce

dzięki Bartusiowi2003 okazalo sie, ze gosc jest w porzadku:) dostal ode mnie pozytywny komentarz z przeprosinami. faktycznie trzeba bylo wejsc do folderu bonus i tam po kliknieciu, szybkiej rejestracji dostawalo sie linka z kodem do gry. tak wiec sprawa sie wyjasnila:D wine ponosi wg mnie server o2, gdzie mam zalozone konto email. nie dostawalem po prostu tego linka, ale po zalozeniu nowego konta wszystko przebieglo bardzo szybko i sprawnie.

ale teraz mam inne pytanie… czy zna ktos jakiegos linka z instrukcja po polsku do tej gry?

tzn jak instrukcja??? co bys chcial wiedziec ?? :smiley:

wszystko:) np co to jest to counter strike deleted scenes? nooo wszystko. moze ktos ma link do takiej instrukcji jaka daja w pudelku?