Proszę o pomoc! Dobieranie podzespołów do nowej płyty głównej

(Support) #1

Witam, chcę zaktualizować mój komputer znalazłem już licytacje płyty głównąej z procesorem i chłodzeniem jest to Intel  D101GGC a procesor zamontowany tam to Celeron D 3.0 GHz chcę abyście podali mi przykład dysku jakiego mam szukać pod płyte i napędu optycznego.Chodzi mi oto aby wystarczył zasilacz 330w i żebym nie musiał kupować kabli tylko skorzystał z tych razem z płytą główną.

W tym PDF odnajdziecie specyfikacje : http://downloadmirror.intel.com/15113/eng/D101GGC_TechProdSpec.pdf

Prosze o szybką pomoc

(Agatonster) #2

RokoRok

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(mrFreeze) #3

Powiedz do czego ma służyć ten komputer? Płyta główna i procesor to istna tragedia.

(Support) #4

Ogólnie do normalnego użytku aktualizuje tak sobie i jak najtaniej proszę o podanie dysku taśm i napędu

z czego ty to aktualizujesz, tak z ciekawości?

dysk- każdy

napęd- każdy

to ma i sata i ata więc pasować będzie wszystko.

Za ile ty to właściwie kupiłeś? za 100zł można mieć dobrą płytę z pd-c/c2d jak się postara.

edit:

jeżeli twój poprzedni komputer to to:

"Windows XP SP3 Proffesional

Intel Pentium 4 2,60 Ghz

2 dyski jeden 60 gb drugi 160"

to nie update’owałeś komputera. Wręcz przeciwnie.

(ak6) #6

Zgadza się. Jesli jeszcze nie kupiłeś tej płyty, to się szybko wstrzymaj. Napisz dokładnie co masz teraz, jakie masz oczekiwania, i jaki masz budżet. Podejrzewam, że można wyciągnąć wiecej.