Proszę o pomoc! Dobieranie podzespołów do nowej płyty głównej

Witam, chcę zaktualizować mój komputer znalazłem już licytacje płyty głównąej z procesorem i chłodzeniem jest to Intel  D101GGC a procesor zamontowany tam to Celeron D 3.0 GHz chcę abyście podali mi przykład dysku jakiego mam szukać pod płyte i napędu optycznego.Chodzi mi oto aby wystarczył zasilacz 330w i żebym nie musiał kupować kabli tylko skorzystał z tych razem z płytą główną.

 

W tym PDF odnajdziecie specyfikacje : http://downloadmirror.intel.com/15113/eng/D101GGC_TechProdSpec.pdf

 

Prosze o szybką pomoc

 

RokoRok

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Powiedz do czego ma służyć ten komputer? Płyta główna i procesor to istna tragedia.

Ogólnie do normalnego użytku aktualizuje tak sobie i jak najtaniej proszę o podanie dysku taśm i napędu

z czego ty to aktualizujesz, tak z ciekawości?

dysk- każdy

napęd- każdy

to ma i sata i ata więc pasować będzie wszystko.

 

Za ile ty to właściwie kupiłeś? za 100zł można mieć dobrą płytę z pd-c/c2d jak się postara.

 

edit:

jeżeli twój poprzedni komputer to to:

 

 

"Windows XP SP3 Proffesional

Intel Pentium 4 2,60 Ghz

2 dyski jeden 60 gb drugi 160"

 

to nie update’owałeś komputera. Wręcz przeciwnie.

Zgadza się. Jesli jeszcze nie kupiłeś tej płyty, to się szybko wstrzymaj. Napisz dokładnie co masz teraz, jakie masz oczekiwania, i jaki masz budżet. Podejrzewam, że można wyciągnąć wiecej.