Proszę o pomoc ekran komputera

Mój monitor wygasa co jakieś 2 sec myślę że to wina trojana na komputerze bo wczoraj sciagając plik kis wykrył konia trojańskieego jeśli piszę niezrozumiale to przepraszam piszę z ciemnym ekranem więc gdy komputer się włącza wszystko widać gdy robie coś na nim 2-3 min. ekran miga i staje sie czarny wyłaczam ekran i włączam ponownie widać wszystko na 1 sec. potem gaśnie znowu a i jeszcze nic w ustawieniach nie zmieniałem a gdy kliknę alt ctrl del powinien otworzyć sie menadżer zadań ale się nie otwiera bo pisze menadżer zostal wyłączony przez administratora a ja jestem jedynym administratorem m na tym komputerze co wy myślicie jak włączyć a raczej jak wyłączyć to co psuje monitor a może trojan specjalnie blokuje menadzera abym nie mógł wyłączyć procesu tego oto świństwa.Czy trzeba trzeba robić formata??

Przejdź w Tryb Awaryjny (F8 przed startem Systemu).

Zrób logi, to zobaczymy, czy da się coś zrobić.

Moim zdaniem, ekran gaśnie nie z powodu wirusa, lecz z powodów sprzętowych.

jessi

jak zrobic tego loga??

Dodane 15.11.2009 (N) 19:34

zrobiłem loga ale ComboFix’em teraz jakoś monitor nie zanika wiec jest chyba dobrze ale tu macie laga:http://wklejto.pl/47367

Troszkę niepokoi mnie pod koniec czyżby rookit??

Stealth MBR rootkit/Mebroot/Sinowal detector 0.3.7 by Gmer, http://www.gmer.net

device: opened successfully

user: MBR read successfully

called modules: ntkrnlpa.exe CLASSPNP.SYS disk.sys ACPI.sys hal.dll SCSIPORT.SYS >>UNKNOWN [0x8AA8E328]<<

kernel: MBR read successfully

detected MBR rootkit hooks:

\Driver\atapi -> 0x8a6ce728

Warning: possible MBR rootkit infection !

user & kernel MBR OK

Use “Recovery Console” command “fixmbr” to clear infection !

Dziwne bo na logu na wklejto nie widać.Czy to wirus??

Dodane 15.11.2009 (N) 19:46

a i dzięki za pomoc ComboFix usuną chyba to ścierwo bo menadżer się otwiera ekran działa jak ta lala tyle razy juz mi pomogłaś chociaż conflickera dalej mam:(. jeżeli zrobię formata to conflicker dalej będzie siedział bo wydaje mi się ze miałem go już przed ostatnim formatem:(