Proszę o pomoc. Kamera w laptopie i gra

Witam. Mam problem z grą Need for speed, gry ją uruchamiam w moim laptopie (Asus) włącza się kamera natomias gra się nie włącza, jest czarny ekran. Na jednym z forów ktoś napisał:

“Też miałem ten problem, plik znajdujący się w grze ‘’ Config Tool’’ nie widział rozdzielczości ekranu przez to przy odpaleniu gry obraz był czarny i laptop sie wieszał , po czterech instalacjach win 7 gra odpaliła z kamerką laptopa i to mnie zastanowiło, dodam że z skypem tez był problem.U mnie rozwiązanie to odinstalowanie sterów kamery i wszystko chodzi bez problemu , gra i skype. Wiem to niesamowite bo nie wiem co stery kamery mają z tym wspólnego.Dodam że nic innego nie robiłem.”

Jestem kompletnie zielona w tych sprawach i nie wiem co mam teraz zrobić, jak odinstalować te sterowniki czy coś…

  • jak wejdziesz w start-> ustawienia -> panel sterowania -> programy i fukncje,to na liscie powinnien znajdowac sie program do obslugi kamery(nie wiem jaki typ kamery i laptopa,ale program pewnie bedzie mial cos w naziwe CAM),tam go bedzie mozna odinstalowac,

mozna tez sprobowac,prawym na komputer i wlasciwosci -> menedzer urzadzen -> i tam poszukac kamery (u mnie to jest urzadzenie do obrazowania ->USB 2.0 Camera) i prawym i odinstaluj