Prosze o pomoc Office 2007 Vista

Mam irytujacy problem.Z przyczyn mi nieznanych w “Start”–> “New Programs” zniknal “Microsoft Office 2007”. W systemie komputera “Office” dalej jest i uzywajac pliki z ‘C’ moge uzywac poszczegolne elementy Office. W “Control Panel” klikajac na “Office”–> mode “Change” nie pracuje. Diagnoza Office pokazala ze nie ma zadnego bledu. Uruchamianie z poprzdnich dat (Restore) nic nie dalo. Comp (laptop) jest czysty, nie ma wirusow i innych smieci. Office byl zainstalowany z oryginalnej plyty CD uzytej dwukrotnie: PC i laptop; nie moge wiec zainstalowac nowego Office. Bede wdzieczny za pomoc. stasioau

Gdzie Ty w menu start masz “New Programs”? Mam Vistę i u mnie nie ma (może dlatego, że mam Home Basic).

Ale problem pewnie tkwi w tym, że “New Programs” po polsku, to “Nowe Programy”. Stąd podejrzewam, że program widnieje na tej liście przez jakiś czas, a potem zostaje zastąpiony przez nowsze programy lub po prostu usuwany z listy nowych programów (w końcu nie jest już nowy).

w viscie ani w żadnym innym Windows nie ma w menu start “nowych programów- new programs” tylko all programs - wszystkje programy

na tym samym komputerze możesz.

co do problemu:

skoro przywracanie nic nie dało odinstaluj i zainstaluj office ponownie.

Dzieki serdeczne za okazana pomoc.

Oczywiscie w “Start” menu nie ma Nowych Programow tylko sa (“All Programs”), “Wszystkie Programy”. Nie wiedzialem ze na tym samym komp moge powtornie zaladowac ten sam Office

Moc pozdrowien

stasioau