Proszę o pomoc, strona wygląda tragicznie

Panie i Panowie proszę o pomoc,

Mam kod strony i wygląda tragicznie na allegro, może mi ktoś podpowiedzieć / poprawić co jest źle napisane ?

Głównie chodzi oto, że na różnych przeglądarkach wygląda różnie środkowa treść (#treść), na FF tekst się “zjeżdża” do 2 linijek, na IE tekst włazi na zdjęcia, na operze to samo co na FF, jedynie chrome obsługuje dobrze stronę.

Trzy bardzo silne diody Power Led, aluminiowa obudowa wraz z radiatorem. Gwint GU10 i tylko 3,5W poboru prądu. Mało ? To jeszcze całowicie gratis dodamy 50000 godzin żywotności diód , 24 miesiące gwarancji i certyfikaty CE i RoHs :slight_smile: To nie są zwykłe żarówki GU10 z diodami power led, to zwieńczenie wysiłków inżynierów i projektantów, którzy kreślili swoimi ołówkami każdy detal i wyliczali wzorami kosmiczne możliwości - pobór prądu 3,5W zamiast 50W i żywotność 50000h. Do czego się nadają? Od oświetlenia obrazów, malowideł, dekoracji, przez oświetlenie miejsca do czytania czy nauki (np: jako jedna z żarówek w żyrandolu by oświetlała TYLKO jedno miejsce) po wszystko inne… należy tylko pamiętać, że żarówka ta świeci skupionym światłem (kąt świecenia 60 stopni). Mimo klasy szczelności IP44 nie polecamy tych żarówek do kuchni (chyba, że chcemy oświetlić tylko jedno wybrane miejsce, wtedy sprawdzi się idealnie). Niezbyt nadają się też do łazienek (duże powierzchnie, na małych jest w porządku). Czy będę zadowolony kupując takie cudo? Jeżeli zamontujesz tą żarówkę w miejscu gdzie naprawdę chcesz żeby było światło - na pewno TAK , jeżeli spodziewasz się że jedna żarówka oświetli Ci pół domu i jeszcze oślepi sąsiada… na pewno nie (choć oślepić sąsiada może :wink: ). Nie sprzedajemy niczego, czego sami nie używamy ! Jeżeli mamy w swojej ofercie tą żarówkę to znaczy, że jest ona godna uwagi i będzie ona służyć dłuuugie lata :slight_smile:

3x1 Power Led 230V GU10 3,5W

2981036218
Długość 56 mmŻywotność 50000 godzinStrumień świetlny 230 lmGwarancja 24 MiesiąceCerytyfikaty CE, RoHsNapięcie 230V ACKlasa szczelności IP44Typ diód Power LedGwint GU10Barwa światła Biały ciepłyPobór prądu 3,5WKąt świecenia 60 stopni

[/code]