Proszę o pomoc w stworzeniu sieci LAN do gry w Age of Empire

Witam.

Ostatnio naszła mnie chęć z kumplami pograć w strategie na lanie a więc pobraliśmy gierke Age Of Empires i wyczytałem w necie że lan można stworzyć za pomocą Hamachi a więc stworzyliśmy sobie sieć wszystko ładnie pięknie chodzi jesteśmy na hamachi w 4 ja, brat, i kumple ja z bratem mamy ten sam internet podzielony na dwa komputery on gra na lapku ja na PC no i jak na tym hamachi już jesteśmy wchodzimy w Age Of Empire gra wieloosobowa Połączenie Internetowe TCP coś tam coś tam kolega robi server ładujemy się do niego na server i jest wszystko OK wszyscy zaznaczamy READY i start i tutaj mamy problem gra wczytuje zawodników wszystkich dobrze wczyta tylko mnie i brata nie chce wczytać pisze LOADING… i po chwili kick z servera wiecie może czym to jest spowodowane? Korzystamy z tego samego internetu neostrada live box 1mb/s ja mam połączony internet za pomocą kabla Reatlek brat za pomocą radiową tzn tego wi-fi czy jak to sie tam zwie takie białe malutkie podpięte do usb ;d

Bo np jak gramy osobno że ja z kumplami a brat nie gra to lajtowo wszystko dział tylko że jak już chce z bratem pograć nie wczytuje nas na server co może być przyczyną tego?

Jestem na forum nowy jak chyba widać mam nadzieje że poradzicie co z tym zrobić żebyśmy mogli razem pograć ;]

Pozdrawiam

Wróbel ;]

Jeżeli się nie mylę to musicie przekierować porty w liveboxie .