Proszę o pomoc w usunięciu kernels64

pliki kernels64 usunąłem antywirusem, a boot.inx ręcznie, teraz jest problem przy włączaniu (komunikat że nie może odnależć pliku “kernels64.exe”

domyślam się że trzeba tu cos usunąć, ale sam wolę nie kombinować bo nie jestem dobry w sprawach komputerowych:), bardzo proszę o pomoc

to na pewno usuń wpisy hijackiem a potem jeszcze wpisz w Start >Wyszukaj > kernels64.exe > i usuń wszystkie z dysku jakie znajdzie .

To pewne bo miałem tak samo ale czy coś jeszcze to poczekaj na lepszych znawców :smiley:

to link z mojego loga - pomógł mi nie zastapiony Gutek 2222

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=411631&highlight=#411631

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku plik, który podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

pomogło:), przy włączaniu jest już wszystko ok, symantec-norton mówi że wirusów nie ma, wielkie dzięki:)

jest jednak jeszcze jeden problem (nie wiem czy z tym związany)

po naciśnieciu klawiszy “ctrl alt delete” pojawia się napis “menedżer zadań został wyłączony przez administratora”

a nowy log wyglada tak

Log Ok

Co do problemu:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą TASKMG.REG

Plik podwójnie klikasz i potwierdzasz.

działa, ogromne dzięki,

jestem pod wrażeniem, bo wykonałem to sam, a jestem komputerowym laikiem :mrgreen:

No spoko ale chyba to co miałeś zrobić duzo nie kosztowało :mrgreen: :wink: :slight_smile: