Proszę o pomoc w wyborze telefonu

Witam.

Mam wielki dylemat jaki telefon wybrać.

Najpierw moimi kandytami byli: Omnia i Nokia N96, Omnia ze względu na Winows Mobile a nokia ze względu na wygląd i slidera.

Tak było aż do momentu gdy … przeczytałem test LG KC910 Renoir :smiley:

Postanowiłem zatem dokładnie porównać te trzy telefony, porównie to wyciągnęło w moich oczach na wierzch wszystkie braki Omni i N96, jednym słowem przekonałem się na 99% do Renoir’a.

Jednak na jego kupnie stoi jedna przeszkoda - brak symbiana bądź WM :frowning:

I tutaj mam wielką prośę, czy mógłby mi ktoś podać jakiś model telefonu, obojętnie jaka marka, obojętnie czy dotykowy czy nie, obojętnie czy slider czy konwencjonalnej budowy, byleby miał funkcje LG KC910 Renoir i oferował Symbiana bądź WM :?:

Liczę na odpowiedź i pozdrawiam :smiley:

Jeśli możesz wydać około 2000 zł. to kup np. HTC Touch Diamond 2 - naprawdę piękne urządzenie. Miałem go w ręku co prawda tylko parę minut (w salonie Vodafone na Węgrzech), ale co widziałem, to widziałem - przede wszystkim bardzo dobry ekran - zero postrzępienia - wszystko gładziutkie, dużo RAM-u, płynny TouchFLO, szybkie działanie. Cudo.

Że się tak spytam - co to za funkcje? :smiley:

Yhm 2 tysiaków to niestety nie mam :?

Poza tym HTC bardziej kojaży mi się z biznesem a mnie zalezy na multimedialności apracie i wyglądzie :slight_smile:

A oto funkcje :smiley: :

  • WiFi

  • Aparat 8Mpx z dobrą optyką i ksenonową lampą

  • GPS

  • DivX/Xvid

  • Ekran 3"

No i wygląd, po prosty z wyglądu mi się podoba :smiley:

To znajdźie się coś z takimi parametrami :?:

W sumie Diamonda 2 kupisz za 1700 zł.: http://www.ceneo.pl/2315629

Diamond 2 nie jest typowym urządzeniem biznesowym - to jest również trochę dla zwykłych użytkowników

Poza tym z twojej listy:

  • WiFi - ma

  • Aparat 8Mpx z dobrą optyką i ksenonową lampą - nie wiem jakie robi zdjęcia, wiem, że ma 5 MPx, ale to nie ma wpływu na jakość. Ksenonowej lampy chyba nie ma

  • GPS - ma (nawiasem po co GPS w telefonie bez systemu, przecież żadnej nawigacji tam się nie wgra :smiley: )

  • DivX/Xvid - z odpowiednim odtwarzaczem ma

  • Ekran 3" ma nawet więcej - 3,2 cala rozdzielczość 800x480 pikseli

Nie Diamond2 odpada :? Może i ma wszytsko co chcę ale jest po prostu za drogi :frowning: żeby jescze jakoś się wyglądem wyrózniał, ale taki sobie jest ze strony wizualnej :?

Mozna liczyć na jakieś inne propozycje :?:

Hmmm a Nokia n81 8G, lub Samsung Omnia :slight_smile:

Jeżeli to ma być coś co stabilnie i bezproblemowo ma działać w zakresie wifi i gps to nie ma nic innego do wyboru w systemach tylko windows mobile , a na tej platformie w cenie do powiedzmy 1500zł jakiś tam wybór jednak jest , według mnie szukałbym w kolejności HTC (nie koniecznie diamond) ASUS , no i może MIO , a z tego co tak czasem przeglądam to smrfony/palmfony/paltopy z reguły nie mają ładnego dessingu , osobiście posiadam HTC diamond w realu jest znacznie przyjemniejszy dla oka niż na fotkach.

NOKIA - oczywiście :wink:

A jaka dokładnie :?: :smiley:

Moje wymogi uległy nieco zmianie.

Telefon może być bez wi-fi byleby miał GPS i symbiana bądź WM.

Najlepiej też żeby był dotykowy :smiley:

Jest coś takiego :?:

HTC Touch Diamond, HTC Touch Pro - potaniały, ponieważ wyszli ich następcy.

Ja jestem wierną użytkowniczką Nokii:) i dobrze mi z tym…nigdy nie miałam nic innego i nie zamierzam. Teraz mam 6650 i jestem bardzo zadowolona. Jedyny problem był taki, że miałam numer w orange i nie mogłam ściągnąć niektórych ustawień np. do mms-ów… poza tym wszystko było ok. Piękny design;)

Zależy, ile chcesz przeznaczyć na telefon ja osobiście proponuje Nokia 5800 jest świetna, nie zawiesza się ładnie chodzi, gra.HTC Touch Diamond już troszkę starszy model, ale wciąż chwalony(ja wybierałem fon bez WM, często się zawiesza)HTC TOUCH Hd jest też bardzo fajny.Jeśli chcesz mogę ci zrobic porównanie telefonów lub recenzje na http://www.komorkomania.fora.pl tam mam swój dział wystarczy tylko powiedzieć jakie telefony porównać oraz opisać

Fajnie reklamować swoje forum?

BTW : nie biesz 5800XM, ja bym się kierował ku WM.

Nie reklamuje to po pierwsze tylko mówię że mogę tam zrobić porównanie, albo recenzje bo mam do tego odpowiednie działy, po drugie nie biesz*?

*bierz sie pisze

5800 jest świetna nie zawiesza się muzyka i gry są super można w nich sterować na kilka sposobów, nie muli, świetny ekran, moge wymieniać o niej dużo gorąco polecam.

Tak, forum z jednym postem to nie reklama?

I ta recenzja, widziałeś prawdziwą :)?

Zobacz sobie to: http://blog.arekf.net/2009/07/04/nokia- … -recenzja/

Jeśli ci to tak bardzo przeszkadza to usunę post bo nie chcę się kłócić