Proszę o pomoc w znalezieniu firmy

Witam! Niedawno założyłem temat o problemie z zaginionym e-mailem. Szukałem go ponieważ wysłałem owego maila do firmy. Jest to firma transportowa. Zajmuje się tranportem międzynarodowym (znana firma). Pamiętam jak wyglądała strona tej firmy ale niestety zapomniałem nazwy tej firmy i adresu jej strony internetowej. Chciałbym prosić o pomoc w znalezieniu. Podam jej opis:

Strona jest zrobiona chyba we flashu. Kolorystyka kremowa, jasna, z elementami delikatnego brązu. Odnośniki do danego działu na stronie są porozrzucane po całej stronie jak karteczki na biurku. Na tych “karteczkach” są zdjęcia samochodów i dróg, a z boku opis działu, np. Kontakt. Dodam że siedziba firmy jest chyba w Warszawie. Wszelkie strony firm transportowych pasujących do opisu (nawet troche) proszę podawać ich adresy. Bardzo mi na tym zależy. Potrzebne mi to jest jak najszybciej, najlepiej do wtorku włącznie muszę ją znaleźć. Bardzo proszę o pomoc, a nawet błagam. Od tego zależy moja przyszłość. Z góry bardzo dziękuje.

Fastex ?

Przepraszam, zapomniałem dodać, że strona była domyślnie w języku polskim.

To nie Fastex.

A jak trafiłeś na tę stronę? W historii nic nie masz?

Szukałem ofrert pracy dla kierowców C+E, znalazłem ofertę i krótki opis firmy oraz jej nazwę. Wpisałem w Google, znalazłem strone firmy tam znalazłem dział “Kontakt”. Tam był e-mail. Napisałem a po kilku dniach dostałem telefon właśnie z tej firmy. Nie pytałem o telfon, ponieważ gościu przedstawił się i powiedział że dzwoni w odp. na e-mail. Umówiłem się na rozmowę w środę i potwierdzenie wcześniejsze telefonicznie. Więc sprawdzam e-maile ale nie mam maila, którego pisałem do tej firmy, ani w programie pocztowym ani na serwerze. Zapomniałem nazwy tej firmy a jedyne co pamiętam to wygląd ich strony www. Jakieś inne pomysły??

Nie mam tej strony w historii odwiedzonych www.