Proszę o pomoc z Comodo Firewall

Po zainstalowaniu CF pierwszym ostrzeżeniem była informacja o tym że przez zaporę próbuje sie przedostać plik svchost.exe i że jest to plik bezpieczny, ale jeśli nie wiem co zrobić to mogę go zablokować; tak też zrobiłem.Od tego czasu mam większe kłopoty z pewną stroną z której wyrzuca mnie co kilkanaście minut, a w poz. Zdarzenia Firewall’a mam mnóstwo wpisów : zabłokowano C:\Windows\System 32\svchost.exe z różnych IP zawsze do portu docelowego 135.

Co robić ? Proszę o pomoc i wyrozumiałość wytrawnych użytkowników.

boże… nie blokuj plików systemowych! !!

Firewall - zaawansowane - zasady bezpieczeństwa sieci -odnajdujesz plik, klikasz prawym, dajesz edytuj i wybierasz zasadę.

Gdzie mogę znależć ten poradnik angrid w sieci ?

Wkurzasz! Ciężko wpisać w google: andgrid comodo ? pierwszy wynik!

Na ikonce CF w zasobniku systemowym klikamy dwa razy i w zakładce Firewall przestawiamy na Zaawansowane następnie wybieramy Zasady bezpieczeństwa sieci i tam na liście znajdź proces który zablokowałeś. Jak nie chcesz bądź nie umiesz bawić się w educję zasad to po prostu klikasz na ten wpis i usuwasz go z listy i przy następnym uruchomieniu kompa gdy wyskoczy ci zapytanie to tym razem zaznacz zapamiętaj wybór i zezwól. Czy jasno opisałem? :smiley: